Pánská taška z ekokůže dvoukomorová
Kód: ROV-30857-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 557 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
865 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
Made in EU
od 4 183 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 614 Kč
Made in EU
1 428 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
794 Kč
Made in EU
1 571 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
873 Kč
Made in EU
od 1 719 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 955 Kč
Made in EU
od 4 187 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 617 Kč
Made in EU
4 999 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 124 Kč
Made in EU
1 767 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
982 Kč
Made in EU
od 1 691 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 057 Kč
Made in EU
2 626 Kč
–37 %
Pánské hodinky RUBICON RNCE07 (zr092c)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 641 Kč
Made in EU
5 052 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11106 - AVIATOR (zi019c)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
3 158 Kč
Made in EU
4 222 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791629 KYLE (zf051a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 639 Kč
Made in EU
od 1 516 Kč –44 %
Hodinky G. ROSSI - 7116A (zg215a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 842 Kč
Made in EU
1 666 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 041 Kč
Made in EU
od 1 850 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 156 Kč
Detailní popis produktu
Pánská taška z ekokůže dvoukomorová - Rovicky
Potřebujete praktický doplněk, který vypadá stylově a pomáhá vám udržet si pořádek, když jste venku? Tento model Rovicky je perfektní volbou pro muže, kteří si cení pohodlí, funkčnosti a nadčasového designu. Je vyroben z vysoce kvalitní ekokůže, vypadá mimořádně elegantně a dokonale doplňuje elegantní i formální outfity.
- Pečlivě vyrobené z ekokůže – odolné a efektivní pro každodenní použití.
- Promyšlené uspořádání – 2 přihrádky + 7 kapes pro maximální organizaci.
- 7 přihrádek na karty – perfektní náhrada peněženky.
- Pohodlná rukojeť (16 cm) – bezpečný úchop a pohodlné nošení.
Perfektně navržený interiér – plná funkčnost pro každodenní použití
Uvnitř najdete promyšlený prostor, který vám pomůže udržet si pořádek a mít rychlý přístup k nejdůležitějším věcem. Každá věc má své místo, takže se nic neztratí a vše máte na dosah ruky.
- Dvě hlavní přihrádky na zipy – pohodlné rozdělení a bezpečnost.
- Uvnitř i vně celkem 7 kapes na drobnosti.
- 7 slotů na karty – není třeba tahat peněženku.
- Místo na telefon, klíče, peníze, dokumenty a poznámky.
Pohodlí při používání – ideální pro vaši ruku a jakýkoli styl
Funkčnost této tašky oceníte pokaždé, když půjdete ven:
- pohodlná 16 cm dlouhá rukojeť perfektně padne do ruky,
- kompaktní rozměry: 13 × 23,5 × 6 cm,
- lehká konstrukce – pouze 350 g, skvělé pro každodenní nošení,
- Kabelka je praktická, elegantní a perfektně se hodí k různým stylům.
Jedná se o doplněk, který kombinuje pohodlí s nadčasovým designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051281679 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 23,5 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Výška rukojeti: | 16 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 299 |
Made in EU
826 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná RFID skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
584 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
754 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
422 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Made in EU
415 Kč
–39 %
Barevný penál/peněženka - Loren
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
250 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
862 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže, zapínání na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
519 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
