Pánská kožená peněženka s patriotickým motivem
Kód: ROV-22283-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
4 486 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 804 Kč
Made in EU
1 726 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 079 Kč
Made in EU
od 1 853 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10602A2-1A1 (zg362a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 158 Kč
Made in EU
5 063 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11106 - AVIATOR (zi019c)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
3 165 Kč
Made in EU
1 829 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 144 Kč
Made in EU
2 452 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 532 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 038 Kč
Made in EU
od 1 623 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 968 Kč
Made in EU
6 313 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI LUIGI AUTOMATIC AR60031 + BOX (zi062b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 946 Kč
Made in EU
4 439 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 775 Kč
Made in EU
1 538 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
855 Kč
Made in EU
1 746 Kč
–44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
970 Kč
Made in EU
6 381 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 988 Kč
Made in EU
6 092 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4476 - MEGA CHIEF (zz004n)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 808 Kč
Made in EU
od 1 130 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 628 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená peněženka s patriotickým motivem - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Šité velmi odolné z přírodní nubukové kůže vynikající kvality;
- Peněženka pro opravdového patriota | Peněženka klasického stylu. Model ve vertikální orientaci bez vnějšího upevnění. Na přední straně je vyražen krásný vzor připomínající Varšavské povstání;
- Velká peněženka pro velké potřeby | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte velkoformátové dokumenty, jako je registrační list. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti;
- Bezpečný | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Rozsáhlý a prostorný interiér
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se vám vešly všechny karty, doklady a peníze, které denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 1 prostorná kapsa na mince;
- dvojitá přihrádka na bankovky;
- 4 přihrádky na velké dokumenty , z toho 1 ve formě okénka ;
- 9 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu ;
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
Každá peněženka je zabalena v elegantní firemní krabičce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051175145 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Lisování |
| Varianta vzoru: | 01 |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kompaktní karbonová peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná RFID skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentky
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
882 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
Pánská peněženka vertikální orientace z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
760 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Klasická, prostorná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Malá pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
719 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
882 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská velká kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 045 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z přírodní kůže ryba
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
