Horizontální pánská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-27749-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 4 378 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 737 Kč
Made in EU
od 6 980 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 4 363 Kč
Made in EU
od 6 044 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 777 Kč
Made in EU
od 4 206 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 629 Kč
Made in EU
1 707 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
od 4 217 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 636 Kč
Made in EU
1 711 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
951 Kč
Made in EU
od 1 908 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1183Q-7ADF (zd004d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 192 Kč
Made in EU
1 516 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
843 Kč
Made in EU
5 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513817 CHAMPION (zh052c)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 604 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Made in EU
od 5 161 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI SKELETON AUTOMATIC AR60042 (zi055c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 226 Kč
Made in EU
1 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 038 Kč
Made in EU
od 6 388 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 993 Kč
Made in EU
od 4 214 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 634 Kč
Made in EU
1 772 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 108 Kč
Detailní popis produktu
Horizontální pánská peněženka z přírodní kůže - Peterson
- Klasický styl | Pánské provedení v černých barvách. Elegantní peněženka, která bude skvělým doplňkem pro každodenní i formální příležitosti;
- Správně naplánovaný interiér ;
- Správně zvolený materiál - třída a kvalita | Peněženka, vyrobená ze speciálně vybrané přírodní kůže, působí nejen mužně a elegantně. Tento materiál zaručuje kvalitu a zachovává dokonalý vzhled po mnoho let;
- Kvalitní krabice | Peněženka je navíc zabalena v originální krabičce Peterson®.
Rozsáhlý interiér
Správně naplánovaný interiér vám umožní mít vše potřebné po ruce na jednom místě. Peněženka má:
- 8 míst pro bankovní karty, věrnostní karty, karty do posilovny, doklady jako řidičský nebo občanský průkaz a vizitky.
- 3 větší přihrádky . Jsou ideální pro ukládání velkých dokumentů, jako je osvědčení o registraci. Jeden z nich je vyšitý ve střední části peněženky a zapíná se na zip. Toto je ideální místo pro předměty, které vyžadují dodatečnou ochranu.
- 3 průhledné kapsy , do kterých můžete umístit fotografie svých blízkých nebo věci, které vyžadují snadný přístup , jako jsou průkazky.
Pokladní skříňky
Peněženku ocení i milovníci klasické platební metody. Obsahuje:
- 2 dlouhé přihrádky na bankovky. Díky správně navrženým rozměrům pojmou značné množství hotovosti.
- Prostorná kapsa na mince uzavíratelná na patentku. Toto řešení zaručuje , že jeho obsah bude bezpečný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051232138 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 134 Kč
–39 %
Kožená pánská taška se zipem a magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška z ekokůže se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
620 Kč
Made in EU
694 Kč
–39 %
Pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
418 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na patentku, vyrobená z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
810 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
509 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
520 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Pánská vertikální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská peněženka a klíčenka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
362 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
