Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro na karty a klíčenka
Kód: ROV-24484-UNIW ROV-24486-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 674 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10737A-6F1 (zg258e) blue + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
930 Kč
Made in EU
od 4 196 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 622 Kč
Made in EU
3 394 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L 1A (zd115b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 121 Kč
Made in EU
2 302 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 439 Kč
Made in EU
od 1 626 Kč –37 %
Pánské hodinky dřevěné BOBOBIRD (zx065a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 017 Kč
Made in EU
2 086 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 304 Kč
Made in EU
1 711 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
951 Kč
Made in EU
1 662 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 039 Kč
Made in EU
1 896 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1183E-7ADF (zd004a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 185 Kč
Made in EU
od 11 586 Kč –37 %
Pánské hodinky ORIENT BAMBINO FAC00005W0 - AUTOMAT
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 7 242 Kč
Made in EU
od 6 388 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 993 Kč
Made in EU
1 727 Kč
–44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - CHOOPARD (zg083c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
959 Kč
Made in EU
od 1 193 Kč –44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9097 (zn043a) -
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 663 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
855 Kč
Made in EU
od 5 100 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11107 - Chronograph (zi063a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 3 188 Kč
Made in EU
od 1 699 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 971 Kč
Detailní popis produktu
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro na karty a klíčenka - Peterson
- Přírodní kůže nejvyšší kvality | Celý set je vyroben z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Ochrana vašich karet | Peněženka i pouzdro jsou vybaveny technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezkontaktní karty.
- Kompletní se stylovým přívěskem na klíče | Klíčenka ozdobí vaše klíče. Stejně jako peněženka a pouzdro je vyrobena z pravé přírodní kůže.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
od 592 Kč –39 %
Dárková sada: peněženka a klíčenka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 357 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka bez vnějšího zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
509 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekologické kůže v horizontální orientaci
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 299 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
783 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
520 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Stylová pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže,
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
