Velká, kožená pánská peněženka na zip
Kód: ROV-27751-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 2 416 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 510 Kč
Made in EU
5 015 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2432 - RENATO (zi012b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
3 134 Kč
Made in EU
od 6 980 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
od 4 363 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 559 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
od 4 196 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 622 Kč
Made in EU
od 4 217 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 636 Kč
Made in EU
3 432 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 145 Kč
Made in EU
od 1 131 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 629 Kč
Made in EU
2 203 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 377 Kč
Made in EU
2 406 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20023A-1A1 (zg391a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 504 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289e)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Made in EU
od 1 212 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 674 Kč
Made in EU
2 454 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 534 Kč
Made in EU
od 1 699 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 971 Kč
Detailní popis produktu
Velká, kožená pánská peněženka na zip - Peterson
- Moderní design | Elegantní černá peněženka se stříbrnými doplňky. Je na výšku a zavírá se na zip;
- Prostorný interiér | Peněženka má všechny potřebné typy kapes a přihrádek, díky kterým vám umožní uložit všechny potřebné věci na jedno místo;
- Speciálně vybraný materiál | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Baleno v krabici | Pevná, originální krabice Peterson.
Prostorný interiér
Vhodné členění vnitřku peněženky vám umožní pojmout všechny potřebné věci a udržet pořádek. Jeho agent obsahuje:
- 6 přihrádek na debetní karty, věrnostní karty, fitness karty, vizitky a doklady jako řidičský průkaz nebo občanský průkaz.
- 3 přihrádky na větší dokumenty .
- 2 průhledné kapsy , které jsou ideální pro uložení fotografií nebo ID karet.
Tradiční peněžní sekce
Peněženka má také přihrádky na peníze. Funkční peněženka, která spojuje potřeby fanoušků transakcí pomocí platebních karet a milovníků hotovostních plateb.
Peněženka obsahuje:
- 2 prostorné přihrádky na bankovky , do kterých se vejde velké množství hotovosti.
- Prostorná kapsa na mince uzavíratelná na patentku. Je dostatečně prostorná, aby se do ní bez problémů vešlo velké množství mincí a spona zajistí, že během používání nevypadnou .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051232190 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
845 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
kožená pánská peněženka s patentním zapínáním a RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
1 600 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro na karty a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Pánská peněženka z přírodní kůže se systémem RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 025 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
618 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká, vlastenecká pánská peněženka se systémem RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
362 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na patentku, vyrobená z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
