Velká pánská kožená peněženka na patentku
Kód: ROV-22361-UNIW ROV-22360-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 538 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
855 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
4 655 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 910 Kč
Made in EU
2 631 Kč
–37 %
Pánské hodinky RUBICON RNCE07 (zr092c)
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 645 Kč
Made in EU
4 716 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 948 Kč
Made in EU
4 191 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER BROOKLYN 1791510 + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 620 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
866 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
Made in EU
od 1 392 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 774 Kč
Made in EU
od 4 347 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 717 Kč
Made in EU
4 570 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 856 Kč
Made in EU
1 762 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 101 Kč
Made in EU
3 726 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EXPEDITION T46681
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 329 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
633 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Made in EU
1 515 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
842 Kč
Detailní popis produktu
Velká pánská kožená peněženka na patentku - Rovicky
- Přírodní kůže nejvyšší kvality | Vyrobena z vysoce kvalitní hovězí kůže.
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybavena technologií RFID, která chrání peněženku
- Dárková krabička v ceně;
V peněžence:
- 9 přihrádek na karty standardní velikosti
- své mince můžete vložit do 1 velké kapsy zapínané na pevný patent;
- bankovky můžete vložit do jedné otevřené kapsy po celé délce peněženky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12,5 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 1,5 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 18 |
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka, přírodní kůže, nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
488 Kč
Made in EU
1 819 Kč
–39 %
Malá peněženka na karty s RFID Protect
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 096 Kč
Made in EU
1 483 Kč
–39 %
Velká pánská otevřená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
894 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kompaktní karbonová peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
1 404 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s patentním uzávěrem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
846 Kč
Made in EU
1 045 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
1 404 Kč
–39 %
Klasická pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
846 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
858 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka se znamením zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–39 %
Kožená velká pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
771 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Horizontální, dvoubarevná peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
