Vertikální, střední pánská peněženka bez vnější spony
Kód: ROV-27088-UNIW ROV-27089-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 4 351 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 719 Kč
Made in EU
2 086 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 304 Kč
Made in EU
1 439 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10273A (zg207d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
800 Kč
Made in EU
od 1 695 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V004L-7A (zd046a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 060 Kč
Made in EU
1 529 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
849 Kč
Made in EU
od 6 447 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 030 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
571 Kč
Made in EU
od 6 908 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
od 4 318 Kč
Made in EU
od 5 161 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI SKELETON AUTOMATIC AR60042 (zi055c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 226 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
855 Kč
Made in EU
1 559 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
867 Kč
Made in EU
977 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické A4021-U (zp255f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
543 Kč
Made in EU
2 203 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20010A-1A1 (zg379a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 377 Kč
Made in EU
od 3 394 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 121 Kč
Made in EU
1 662 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE NF9159 - (zn105c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 039 Kč
Made in EU
2 406 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20023A-1A1 (zg391a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 504 Kč
Detailní popis produktu
Vertikální, střední pánská peněženka bez vnější spony - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality;
- Nadčasový styl pro muže všech věkových kategorií Peněženka klasického stylu. Model ve vertikální orientaci bez vnějšího upevnění;
- Extrémně funkční | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud denně nosíte spoustu dokladů. Navíc se do něj vejde velké množství karet a hotovosti. Vzor neobsahuje osvědčení o registraci;
- Bezpečný | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty MHD před neoprávněným čtením dat.
Rozsáhlý a prostorný interiér
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se vám vešly všechny karty, doklady a peníze, které denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 6 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu ;
- 4 místa pro větší dokumenty;
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
Pokladní sekce
- mince můžete vložit do 1 kapsy uzavřené bezpečnou západkou;
- Své bankovky schováte do 2 otevřených přihrádek prošitých po celé šířce peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 9,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Horizontální pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Pánská peněženka z přírodní kůže se systémem RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Černá, vertikální pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 134 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
683 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Malá, tenká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Pánská peněženka vybavená RFID systémem z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
