Prodloužená pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Kód: ROV-25922-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
4 655 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 910 Kč
Made in EU
6 380 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4290 - MEGA CHIEF (zz004i)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
3 988 Kč
Made in EU
od 6 973 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL Spiked Chronograph DZ4665 + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 4 358 Kč
Made in EU
4 486 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 804 Kč
Made in EU
2 730 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 706 Kč
Made in EU
1 707 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
571 Kč
Made in EU
2 423 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg370f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 514 Kč
Made in EU
od 4 217 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710381 DANIEL (zf030a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 636 Kč
Made in EU
1 769 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
983 Kč
Made in EU
1 668 Kč
–37 %
Pánské hodinky NAVIFORCE HUSTER (zn027d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
1 043 Kč
Made in EU
3 451 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 157 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
od 1 721 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 956 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 970 Kč
Made in EU
od 1 722 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11989A5-1A1 (zg370a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 077 Kč
Detailní popis produktu
Prodloužená pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem - Rovicky
- Přírodní kůže | Peněženka je vyrobena z přírodní kůže;
- Praktické | Peněženka na výšku bez vnějšího zavírání;
- Rozšířené | Peněženka byla navržena s ohledem na velké množství karet a dokladů, které musíme mít stále u sebe. Do tohoto modelu se vejdou všechny vaše karty, doklady, hotovost a mince;
- Perfektní tip na dárek | Peněženku obdržíte ve firemní krabičce.
Organizace interiéru
Portfolio má následující rozdělení:
- 12 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo doklady velikosti občanského průkazu;
- 5 kapes na větší dokumenty, z toho 1 na zip.
Přihrádky na karty a doklady jsou zajištěny podšívkou . Tím se zabrání oděrkám na kůži při vkládání a vyjímání karet.
Sekce peněz
Množství přihrádek vám umožní uložit velké množství tradiční hotovosti.
- bankovky můžete vložit do 2 otevřených přihrádek;
- mince vložíte do 1 kapsy uzavřené patentkou.
Kapsy na peníze jsou rovněž podšité podšívkou odolnou proti oděru .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051214448 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 10+ |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
891 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka se znamením zvěrokruhu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
537 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 045 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
629 Kč
Made in EU
1 109 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
668 Kč
Made in EU
1 614 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na patentku lebka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
973 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská velká kožená peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 279 Kč
–39 %
Kožená velká pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
771 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentky
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
882 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka bez zapínání PTN 22309-VT
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Kožená sportovní peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka se spojkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s řetízkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
Pánská peněženka vertikální orientace z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
760 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kompaktní karbonová peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
