Malá pánská peněženka z přírodní kůže
Kód: ROV-27155-UNIW ROV-27156-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
od 4 196 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
od 2 622 Kč
Made in EU
od 5 100 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR11107 - Chronograph (zi063a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 3 188 Kč
Made in EU
od 6 447 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 030 Kč
Made in EU
1 539 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - C2287 (zj093a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
855 Kč
Made in EU
4 721 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 951 Kč
Made in EU
od 1 724 Kč až –44 %
Hodinky G. ROSSI - E11706A2-6F2 (zg336d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 958 Kč
Made in EU
1 139 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
633 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
od 6 908 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
od 4 318 Kč
Made in EU
2 302 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 439 Kč
Made in EU
4 659 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710389 BRAD (zf076a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 912 Kč
Made in EU
1 529 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
849 Kč
Made in EU
2 732 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 708 Kč
Made in EU
od 4 378 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 737 Kč
Made in EU
1 661 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001L-1BUDF (zd080d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 038 Kč
Made in EU
1 671 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Detailní popis produktu
Malá pánská peněženka z přírodní kůže - Rovicky
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Klasický design | Jednoduchý, elegantní design;
- Systém proti krádeži | Peněženka využívá technologii RFID, která chrání vaše peníze na kartě proti krádeži;
- Velká kapacita | Díky velkému množství přihrádek a kapes vám peněženka usnadní organizaci. Do peněženky se vejde mnoho karet nebo vizitek, ale i větší doklady;
- Dárek pro muže | Hledáte peněženku jako dárek? Náš výrobek je zabalen v originálním dekorativním balení.
Funkční interiér
Peněženka obsahuje až 10 přihrádek ve standardním formátu, jako je ID karta. Jsou umístěny na samostatných částech peněženky, takže usnadní oddělení platebních karet , klubových karet a vizitek.
Peněženka navíc obsahuje 2 větší kapsy na bankovky nebo doklady.
Speciální 3 průhledné kapsy velikosti karet vám umožní umístit fotografie blízkých nebo dokumenty, ze kterých chcete rychle vyčíst data.
Pokladní sekce
Samostatná kapsa na zip umožňuje uschovat peníze v podobě mincí. Peněženka spojuje potřeby lidí, kteří používají hotovost , a těch, kteří oceňují transakce pouze pomocí platebních karet.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 8 cm |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
od 1 501 Kč –39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 905 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní nubukové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná barevná pánská kožená peněženka Forever Young®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka vybavená systémem RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka bez zapínání z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
1 068 Kč
–39 %
Pánská malá taška z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Prodloužená pánská peněženka z přírodní kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
553 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka prošívaná peněženka na karty Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 600 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka, pouzdro na karty a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže se zapínáním na patentky
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
520 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
