Kožená pánská peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-26598-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 797 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
998 Kč
Made in EU
od 1 908 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1183Q-7ADF (zd004d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 192 Kč
Made in EU
2 086 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 304 Kč
Made in EU
od 4 214 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710416 DANIEL (zf010a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 634 Kč
Made in EU
od 1 620 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 013 Kč
Made in EU
od 6 447 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513390 - RAFALE (zh013b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 030 Kč
Made in EU
5 767 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513817 CHAMPION (zh052c)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
3 604 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Made in EU
976 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289e)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
od 6 044 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513815 CHAMPION (zh052a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 777 Kč
Made in EU
od 4 206 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 629 Kč
Made in EU
od 1 393 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 774 Kč
Made in EU
4 490 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI AR2447 - RENATO (zi012a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 806 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 335 Kč
Made in EU
od 5 161 Kč –37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI SKELETON AUTOMATIC AR60042 (zi055c)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 226 Kč
Made in EU
1 435 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9160 (zn094a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
798 Kč
Detailní popis produktu
Kožená pánská peněženka s RFID systémem - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Šité velmi odolné z přírodní kůže vynikající kvality;
- Módní design | Horizontální orientační peněženka bez vnější spony;
- Pohodlné použití | Interiér byl navržen mimořádně funkčně a intuitivně;
- Bezpečný | Vybaven technologií RFID BLOCKING SYSTEM , která chrání bezdotykové karty, biometrické doklady, ID karty a karty veřejné dopravy před neoprávněným čtením dat.
Organizace interiéru
Vnitřek peněženky byl navržen tak, aby se vám vešly všechny karty, doklady a peníze, které denně potřebujete. Vnitřek je navíc lemován podšívkou s logem, která chrání kůži před poškozením.
Uvnitř najdete:
- 1 prostorná kapsa na mince;
- dvojitá přihrádka na bankovky;
- 4 přihrádky na velké dokumenty , z toho 2 ve formě okénka ;
- 9 míst pro platební karty, vizitky a dokumenty standardního formátu ;
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051135767 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
827 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
917 Kč
–39 %
Stylová pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
553 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s klíčenkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
564 Kč
Made in EU
538 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekokůže na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Made in EU
832 Kč
–39 %
pánská taška z ekokůže, ideální na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže nubuk
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
574 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
346 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
989 Kč
–39 %
Peněženka bez zapínání z lesklé přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
596 Kč
Made in EU
1 324 Kč
–39 %
Vertikální, střední pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
798 Kč
Made in EU
809 Kč
–39 %
Horizontální, pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
487 Kč
Made in EU
1 343 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentku - Peterson
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
810 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
