Hodinky dětské PERFECT LP165-03 společenské - + BOX
Kód: TAY-45195-UNIWSouvisející produkty
od 326 Kč –52 %
Plátěné dětské tenisky pro miminka s protiskluzem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 156 Kč
od 1 115 Kč až –50 %
Sportovní tenisky pro kluky s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 558 Kč
od 1 380 Kč –52 %
Dětské tenisky s měkkou podrážkou, univerzální plátěné boty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 657 Kč
od 415 Kč –52 %
Kojenecké ponožkoboty – měkké a pohodlné na doma
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 198 Kč
od 725 Kč až –52 %
Lehké dětské tenisky na suchý zip s módním vzhledem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 353 Kč
od 1 097 Kč až –50 %
Dětské sportovní boty s LED světlem a motivem auta
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 549 Kč
od 715 Kč až –52 %
Dětské plátěné tenisky s motivem Spidermana
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 342 Kč
od 1 094 Kč až –50 %
Barevné zimní tenisky dětské s LED osvícením princezna
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 547 Kč
od 527 Kč –52 %
Dětské slip-on tenisky s protiskluzovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 251 Kč
od 1 259 Kč až –50 %
Sneakersy pro miminko na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 648 Kč
od 404 Kč –52 %
Dětské protiskluzové tenisky s měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 193 Kč
od 1 327 Kč až –49 %
Chlapecké tenisky Spiderman
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 664 Kč
od 708 Kč až –52 %
Lehoučké tenisky pro děti – chlapecké i dívčí boty na běhání
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 354 Kč
od 260 Kč –52 %
Dětské plátěné tenisky pro miminko
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 124 Kč
od 370 Kč –52 %
Stylové dětské tenisky s medvídkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 177 Kč
od 763 Kč až –50 %
Plátěné tenisky pro děti s vyšším kotníkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 382 Kč
Detailní popis produktu
POPIS :
Hodinky Perfect Watches jsou dámské, pánské a dětské hodinky, navrhované v Polsku od roku 1994. Díky své tradici jsou jednou z nejznámějších značek v naší zemi. Kolekce tohoto výrobce se vyznačují rozmanitostí stylů a aplikací. Dětské hodinky PERFECT LP165-03 jsou jemné a nadčasové hodinky, ideální jako dárek k prvnímu přijímání.
Tyto hodinky se vyznačují spolehlivým a vysoce přesným japonským quartzovým strojkem Miyota a vysoce kvalitním zpracováním.
SPECIFIKACE :
Mechanismus: quartz Vyrobeno v Japonsku.
Vodotěsnost 30
ROZMĚRY :
- šířka pouzdra: 24,5 mm
- tloušťka pouzdra: 8 mm
- šířka popruhu: 12 mm
- maximální obvod: cca 15 cm
BARVA:
- ciferník: bílý
- index: černý
- proužek: bílý
- pouzdro: zlatá/bílá
Součástí je bílá krabička na přijímání - ideální jako dárek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlapecké dětské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903981749478 |
| Výrobce: | PERFECT |
| Barva pouzdra: | Zlatá |
| Barva ciferníku: | Bílá |
| barva řemínku / náramku: | bílá |
| druh: | Děti |
| voděodolnost: | 3 ATM |
| Sklíčko: | Minerální |
| Mechanismus: | MIYOTA 2035 |
| antialergická povrchová úprava: | Ano |
| velikost pouzdra: | 24.50 mm |
| tloušťka pouzdra: | 8.00 mm |
| Šířka pásku: | 12.00 mm |
| Max. obvod zápěstí: | 15 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| Barva (varianta): | tay-45195-uniw |
od 825 Kč –52 %
Dětské quartz hodinky pro školáky – odolné a stylové
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 393 Kč
1 050 Kč
–44 %
Hodinky dětské PERFECT LP004-03 společenské - + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
584 Kč
1 050 Kč
–44 %
Hodinky dětské PERFECT LP004-06 společenské - barevné + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
584 Kč
1 079 Kč
–44 %
Hodinky dětské PERFECT společenské+ BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
600 Kč
od 322 Kč –52 %
Dětské hodinky s projektorem – Elsa, Spiderman, digitální
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 154 Kč
od 360 Kč –52 %
Dětské svítící hodinky TF916
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 172 Kč
od 268 Kč –52 %
Dětské hodinky chlapecké TF880 autičko
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 128 Kč
od 293 Kč –52 %
Dětské hodinky chlapecké TF879
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 140 Kč
1 036 Kč
–44 %
Hodinky dětské PERFECT společenské + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
576 Kč
od 454 Kč –52 %
Dětské hodinky chlapecké TF875
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 216 Kč
od 228 Kč –52 %
Dětské digitální hodinky – voděodolné, svítící ciferník
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 109 Kč
od 229 Kč –52 %
Dětské hodinky TF920 digitální
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 109 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Tayma Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Leśników 4, 43-210 Kobiór Poland |
