Hodinky dětské PERFECT LP223-03 - společenské - (zp800d) + BOX
Kód: TAY-16676-UNIWSouvisející produkty
od 936 Kč až –50 %
Dětské tenisky pro chlapce a dívky vhodné na běh a sport
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 468 Kč
od 1 029 Kč až –50 %
Dětské kožené tenisky – protiskluzové sportovní boty na běhání
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 515 Kč
od 704 Kč až –52 %
Dětské sportovní tenisky s prodyšnou síťovinou a podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 335 Kč
od 1 854 Kč –42 %
Dětské svítící kolečkové boty s LED a USB nabíjením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 059 Kč
od 508 Kč –52 %
Dětské tenisky z plátna pro první krůčky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 242 Kč
od 700 Kč až –52 %
Dětské tenisky s měkkou podrážkou – prodyšné boty pro první kroky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 350 Kč
od 1 327 Kč až –49 %
Chlapecké tenisky Spiderman
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 664 Kč
od 1 221 Kč až –50 %
Outdoorové LED tenisky Spiderman pro děti
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 611 Kč
od 729 Kč až –52 %
Barevné tenisky slip-on – student styl pro kluky a holky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 365 Kč
od 1 310 Kč až –50 %
Dětské LED tenisky s motivem Mickey Mouse
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 690 Kč
od 1 062 Kč až –50 %
Nazouvací tenisky s kontrastní podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 531 Kč
od 1 051 Kč až –50 %
Dětské tenisky na suchý zip s prodyšnou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 526 Kč
od 701 Kč až –52 %
Dětské plátěné tenisky s gumovou podrážkou a klasickým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 334 Kč
od 833 Kč až –50 %
Lehké sportovní boty pro děti s měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 417 Kč
od 1 259 Kč až –50 %
Sneakersy pro miminko na suchý zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 648 Kč
od 753 Kč až –50 %
Dětské bílé tenisky s Mickey Mousem pro volný čas
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 377 Kč
Detailní popis produktu
ROZMĚRY :
- kryt: 24 x 30 x 7 mm
- průměr disku: 20 mm
- šířka popruhu: 12 mm
- maximální/minimální vnitřní obvod: cca 18,0/14,5 cm
BARVA:
- ciferník: bílý
- čísla: černá
- proužek: bílý
- pouzdro: zlato
- okraj ciferníku: bílý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlapecké dětské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903981749591 |
| Barva ciferníku: | Bílá |
| Tvar ciferníku: | Kulatý |
| Mechanismus: | Quartz |
| Pásek/Náramek: | Kožený |
| Typ ciferníku: | Analogový |
| KLASA WODOSZCZELNOŚCI: | WR30 |
| Sklíčko: | Minerální |
| Funkce: | Minerální sklíčko |
| Pohlaví: | Dívka |
| Délka zboží v centimetrech: | 25 |
| Šířka zboží v centimetrech: | 8 |
| Výška zboží v centimetrech: | 5 |
| Celková hmotnost v gramech: | 166.67 |
| Barva pouzdra: | Zlatá |
| Výrobce: | PERFECT |
| barva řemínku / náramku: | bílá |
| druh: | Děti |
| voděodolnost: | 3 ATM |
| antialergická povrchová úprava: | Ano |
| velikost pouzdra: | 24.10 mm |
| tloušťka pouzdra: | 8.30 mm |
| Šířka pásku: | 12.00 mm |
| Max. obvod zápěstí: | 15 cm |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| Barva (varianta): | tay-16676-uniw |
od 454 Kč –52 %
Dětské hodinky chlapecké TF875
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 216 Kč
od 161 Kč –52 %
Dětské silikonové hodinky – barevné, roztomilý design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 77 Kč
Made in EU
od 1 539 Kč –44 %
Hodinky dětské CASIO LA-20WH-1AEF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 855 Kč
1 093 Kč
–44 %
Hodinky dětské PERFECT LP165-03 společenské - + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
608 Kč
od 293 Kč –52 %
Dětské hodinky chlapecké TF879
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 140 Kč
1 036 Kč
–44 %
Hodinky dětské PERFECT společenské + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
576 Kč
Made in EU
1 296 Kč
–44 %
Dětské hodinky Lorus Sports R2385HX9 + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
720 Kč
od 321 Kč –52 %
Dětské hodinky TF948 dinosaur
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 153 Kč
od 221 Kč –52 %
Dětské hodinky TF937
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 106 Kč
od 388 Kč –52 %
Dětské hodinky TF947 Spider-man, Mickey Mouse
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 185 Kč
1 050 Kč
–44 %
Hodinky dětské PERFECT LP004-06 společenské - barevné + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
584 Kč
od 825 Kč –52 %
Dětské quartz hodinky pro školáky – odolné a stylové
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 393 Kč
od 212 Kč –52 %
Dětské chytré hodinky TF925
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 101 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Tayma Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Leśników 4, 43-210 Kobiór Poland |
