Horizontální, pouzdro na karty z pravé kůže, v elegantní krabičce
Kód: ROV-29360-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Pánské mramorované džínové kalhoty s raw nohavicemi SLIM FIT - V1 OM-PADP-0146
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
637 Kč
Made in EU
1 459 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4293
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
806 Kč
Made in EU
1 946 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4353
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 075 Kč
Made in EU
Elegantní pánské SLIM FIT chino kalhoty - V1 OM-PACP-0191
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
985 Kč
Made in EU
Pánské tepláky s logem - V2 OM-PASK-0167
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
724 Kč
Made in EU
Mramorované pánské džínové kalhoty CARROT FIT V1 OM-PADP-0225
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
847 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4246
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
896 Kč
Made in EU
Pánské džínové jogger kalhoty s rozparky a zipy V1 OM-PADJ-0243
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
949 Kč
Made in EU
Pánské tepláky s rovným střihem a gumovými detaily V2 OM-PASK-0281
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
838 Kč
Made in EU
Pánské chino kalhoty s ozdobným pasem - V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
728 Kč
Detailní popis produktu
Horizontální, černé pouzdro na karty z pravé kůže, balené v elegantní krabičce - 4U Cavaldi
Stylová a funkční peněženka/pouzdro 4U Cavaldi® je skvělou volbou pro muže, kteří si cení elegance a pohodlí při každodenním nošení. Vyznačuje se kompaktním tvarem, praktickým vnitřním uspořádáním a dalším prvkem – odnímatelným pouzdrem na karty, které lze nosit samostatně.
- Přírodní kůže – vyrobeno z přírodní kůže s hladkým, lehce lesklým povrchem, který zdůrazňuje její elegantní charakter.
- Odnímatelný držák karet – praktické řešení pro lidi, kteří si někdy chtějí vzít s sebou jen ty nejnutnější karty. Pouzdro pojme 4 karty, z toho jednu v průhledné kapse.
- RFID ochrana – Blokování RFID chrání bezkontaktní karty před krádeží dat.
- Elegantní balení – peněženka zabalená v originální krabici od výrobce, ideální jako dárek.
Dobře promyšlené uspořádání přihrádek
- Uvnitř peněženky je 7 přihrádek na karty a 2 kapsy na větší dokumenty.
- Samostatné odnímatelné pouzdro navíc umožňuje uložit další 4 karty – z toho 1 v průhledném okně. To je perfektní řešení, pokud s sebou nepotřebujete neustále nosit celou peněženku.
Místo pro bankovky
- Peněženka je vybavena 2 širokými přihrádkami na bankovky, které umožňují pohodlné oddělení hotovosti – např. podle měny nebo nominální hodnoty. To vám pomůže zůstat organizovaní a rychleji dosáhnout správné částky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051260841 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Pouzdro na karty |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | neobsahuje kapsy |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 11 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
od 1 763 Kč až –47 %
Multifunkční malá taška pro pány přes hruď a kolem pasu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 955 Kč
Made in EU
811 Kč
–39 %
sportovní taška se zapínáním na zip, dvě přihrádky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
489 Kč
949 Kč
–52 %
Kožené puzdro vintage na kľúče
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
452 Kč
Made in EU
500 Kč
–39 %
Sportovní taška s polským znakem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
502 Kč
–39 %
Prostorná, sportovní pánská pasová taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
417 Kč
–39 %
Malá klíčenka z přírodní zelené kůže se zipem na přední straně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
252 Kč
Made in EU
699 Kč
–39 %
Pouzdro na karty a doklady z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
929 Kč
–39 %
unisex ledvinka sportovní taška do pasu s páskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
560 Kč
od 909 Kč až –50 %
Pohodlné pouzdro na karty pánské
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 454 Kč
Made in EU
1 773 Kč
–39 %
Dvoukomorová pánská taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Kožená ledvinka s praktickou kapsičkou -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
od 196 Kč –52 %
Unisex cardholder jednobarevný
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 94 Kč
Made in EU
1 813 Kč
–39 %
Pánská kožená ledvinka s kapsami a pouzdrem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 092 Kč
Made in EU
518 Kč
–39 %
Kožené pouzdro na karty s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
312 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
