Klíčenka z přírodní kůže
Kód: ROV-28803-UNIW ROV-28805-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 110 Kč
–44 %
kalhoty baggy styl Džínové pánské UX4478
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 166 Kč
Made in EU
1 785 Kč
–44 %
Černé pánské džíny regular fit UX3825
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
987 Kč
Made in EU
1 948 Kč
–44 %
Jeansy pánské skinny vypasované UX4491
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 076 Kč
Made in EU
1 623 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4297
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
897 Kč
Made in EU
1 623 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3262
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
897 Kč
Made in EU
1 785 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4349
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
987 Kč
Made in EU
1 948 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4353
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 076 Kč
Made in EU
1 623 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3270
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
897 Kč
Made in EU
od 1 623 Kč –44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3254
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 897 Kč
Detailní popis produktu
Klíčenka v černé barvě z přírodní kůže
- Praktické úložné prostory pro pohodlnou organizaci;
- Kompaktní velikost ideální do kapsy nebo kabelky;
- Univerzální design;
- Bezpečné skladování díky robustním zipům.
Univerzální společník
Pouzdro je vybaveno:
- 2 prostorné přihrádky, ideální pro uložení mincí, bankovek nebo karet .
- Speciální kroužek , na který si můžete připevnit klíče. Všechny vaše nejdůležitější předměty tak budou na jednom místě.
- Díky zipům je každý uložený předmět dobře zajištěn. Jedná se o praktické řešení pro ty, kteří mají rádi pořádek a snadný přístup ke svým věcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Jiná |
| Pohlaví: | Žena |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Tvar: | Horizontální |
| Typ: | pouzdro na klíče |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | Zip |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Počet háčků na klíče: | 1 |
| Kapsa na mince: | uzavíratelné na zip |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
od 456 Kč –39 %
Lehká bederní taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
od 275 Kč
Made in EU
447 Kč
–39 %
zápisník A6 s linkovaným tiskem a elastickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
269 Kč
Made in EU
1 810 Kč
–39 %
Kožená bederní taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 091 Kč
Made in EU
1 771 Kč
–39 %
Dvoukomorová pánská taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 067 Kč
Made in EU
1 418 Kč
–39 %
Pánská kožená taška do pasu s přední kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
854 Kč
Made in EU
947 Kč
–39 %
Pánská ledvinka přes rameno, taška crossbody
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
571 Kč
od 141 Kč až –52 %
Sada 10ks obalů na karty – RFID ochrana proti krádeži
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 67 Kč
Made in EU
1 124 Kč
–39 %
Velká pánská ledvinka ze syntetického materiálu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
677 Kč
Made in EU
555 Kč
–39 %
Prostorné, kožené pouzdro na karty a doklady - 4U Cavaldi
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
334 Kč
od 2 500 Kč až –42 %
Kožená ledvinka vintage s prošíváním unisex
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 429 Kč
Made in EU
731 Kč
–39 %
Vodotěsná taška na rám na kolo - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
441 Kč
Made in EU
474 Kč
–39 %
Sportovní ledvinka s vlasteneckým znakem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
286 Kč
Made in EU
555 Kč
–39 %
Pevné kožené pouzdro na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
334 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dárková sada: zápisník s magnetickým zapínáním a kuličkové pero
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
2 803 Kč
–42 %
Pánská kožená ledvinka se 3 zipy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 602 Kč
Made in EU
627 Kč
–39 %
pouzdro na karty a pas bez vnější spony z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
378 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
