kožená pánská ledvinka se zapínáním na zip
Kód: ROV-30920-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Pánské džínové kalhoty STRAIGHT LEG V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
627 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4296
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
896 Kč
Made in EU
Pánské mramorované džínové kalhoty s raw nohavicemi SLIM FIT - V1 OM-PADP-0146
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
637 Kč
Made in EU
2 108 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4322
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 165 Kč
Made in EU
Pánské džínové kalhoty TAPER FIT s prošíváním a vyhrnutými nohavicemi
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
722 Kč
Made in EU
Pánské látkové kalhoty REGULAR s cargo kapsami V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
637 Kč
Made in EU
Men's JOGGERY pants with cargo pockets - V1 P886
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
627 Kč
Made in EU
1 459 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4247
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
806 Kč
Made in EU
Pánské chino kalhoty s elastickým pasem SLIM FIT - V1 OM-PACP-0158
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
898 Kč
Detailní popis produktu
Černá kožená pánská taška se zapínáním na zip, jedna přihrádka - Rovicky
Praktická, robustní konstrukce a navržená s ohledem na pohodlí muže na cestách. Vezměte si své nejdůležitější věci a mějte je vždy po ruce – ať už jdete na procházku, cestování nebo rychlé nákupy.
- Vyrobeno z vysoce kvalitní přírodní kůže.
- Až 5 kapes pro bezpečné uložení drobných předmětů.
- Elegantní a univerzální provedení.
- Ideální pro každodenní použití a cestování.
Promyšlený interiér - vše na svém místě
Taška je vybavena funkčním systémem kapes:
- hlavní přihrádka na zip - pojme nejdůležitější příslušenství,
- zadní kapsa na zip - ideální na dokumenty a cennosti,
- dvě kapsy na zip na přední straně - rychlý přístup k nejčastěji používaným věcem,
- dvě další boční kapsy na zipy - ideální na drobnosti.
Praktická organizace vám umožní rychle najít vše, co potřebujete.
Pohodlné na nošení
- nastavitelný popruh umožňuje přizpůsobit tašku vaší postavě,
- lze nosit v pase nebo crossbody - podle toho, co je pro vás pohodlnější,
- lehké a pohodlné, při používání nezatěžují.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051291807 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 5 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Maximální délka pásku: | 94 cm |
| Maximální obvod: | 132 cm |
Made in EU
699 Kč
–39 %
Pouzdro na karty a doklady z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
Konferenční složka z pravé kůže Solier SA01
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 890 Kč
Made in EU
1 813 Kč
–39 %
Pánská kožená ledvinka s kapsami a pouzdrem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 092 Kč
Made in EU
500 Kč
–39 %
Sportovní taška s polským znakem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
302 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
zápisník A6 s tečkovaným potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
Pevné kožené pouzdro na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
od 1 865 Kč až –47 %
Pánské crossbody pouzdro se zipy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 982 Kč
od 1 763 Kč až –47 %
Multifunkční malá taška pro pány přes hruď a kolem pasu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 955 Kč
od 196 Kč –52 %
Unisex cardholder jednobarevný
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 94 Kč
Made in EU
Pánská cestovní dárková sada - odznak a klíčenka - Z105
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 022 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
zápisník A6 s potištěnými linkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Made in EU
556 Kč
–39 %
zápisník s pevnou vazbou, formát B5, potištěný tečkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
335 Kč
1 343 Kč
–49 %
Kožené unisex puzdro na kľúče od auta
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
672 Kč
Made in EU
397 Kč
–39 %
Kovová klíčenka PETERSON PTN BRELOK-01-0002
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
239 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
