Kožená peněženka se zapínáním
Kód: ROV-16356-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 627 Kč –37 %
Pánské hodinky dřevěné BOBOBIRD (zx065a)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
od 1 017 Kč
Made in EU
3 709 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER Theo 1710439 (zf115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 318 Kč
Made in EU
3 730 Kč
–37 %
Pánské hodinky TIMEX EXPEDITION T46681
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 332 Kč
Made in EU
1 832 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 145 Kč
2 430 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1303D-1A (zd021g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 519 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 335 Kč
Made in EU
1 647 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 12462A4-1A3 (zg328d) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
915 Kč
Made in EU
od 1 394 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 775 Kč
Made in EU
5 690 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7257 -LITTLE DADDY (zz003b)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 556 Kč
Made in EU
1 670 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
od 4 196 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
od 2 623 Kč
Made in EU
1 576 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
876 Kč
Made in EU
1 764 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL10401A-1A1 (zg353a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 103 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
930 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč až –44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V002GL-7B2UDF (zd106a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 970 Kč
Made in EU
2 135 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 335 Kč
Detailní popis produktu
Kožená peněženka se zapínáním a RFID systémem - Ronaldo
- produkt polské značky, který zatím splnil očekávání tisíců uživatelů,
- vyrobena z odolné přírodní kůže, která se perfektně hodí k botám nebo pásku,
- zabezpečena RFID vložkou, která chrání před nechtěným přečtením dat z vaší platební karty - bezpečnost především!
- přesnost zpracování - každý prvek byl našimi designéry pečlivě promyšlen, od způsobu činění kůže, konče ražbou na kůži, použití kovových prvků a odolných nití.
Po otevření máme přístup do 3 prostorných sekcí, které mají celkem:
- 10 přihrádek na karty, vizitky a dokumenty standardní velikosti;
- 3 místa pro dokumenty v o něco větším formátu, jako je osvědčení o registraci automobilu. Dvě z těchto kapes jsou průhledné;
- přihrádka na zip ve střední části peněženky;
Všechny přihrádky jsou zakončeny polyesterovou podšívkou, která působí proti poškození kůže.
- minci můžete vložit do 1 kapsy s drukem ;
- bankovky můžete schovat do 2 otevřených, širokých kapes;
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051137150 |
| Značka: | Ronaldo |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 3 cm |
Made in EU
754 Kč
–39 %
kožená vertikální pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
736 Kč
–39 %
Pánská bankovka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
362 Kč
Made in EU
601 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé černé kůže
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
362 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
718 Kč
–39 %
Velká, kožená pánská peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
433 Kč
Made in EU
970 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná skládací kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
585 Kč
Made in EU
826 Kč
–39 %
pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Velká, horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
501 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
302 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Pánská horizontální peněženka z pravé kůže s kroužkem na klíče
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
537 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
324 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
