Lakované boty worker dámské se zlatým detailem zateplené Fiorena
Kód: BO-38863-FDetailní popis produktu
Dámské boty vyrobené z ekologické kůže. Uloženy na platformě a plochém podpatku, zajišťují komfort a stabilitu při každém kroku. Model se zapíná na zip a šněrování umožňuje dokonalé přizpůsobení noze. Na boku svršku, na pásku, se nachází dekorativní zlatý detail. Vnitřek zateplený kožíškem zaručuje teplo, což dělá tyto boty skvělou volbou pro zimní stylizace. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26/41-26,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Kotníkové Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38862.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Zip, Šněrování |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Výška podpatku: | 4,5 |
| Platforma/Podrážka: | 3,5 cm |
| Vrchní výška: | 18 cm |
| Horní šířka: | 11,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 25 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Výška: | Za kostkę |
| Špička: | kulatá |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Celková hmotnost v gramech: | 1500 |
| Země původu: | Čína |
| Przedział wysokości obcasa (cm): | 3,5 - 5 |
| Kategorie obuvi: | Botki |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
