Malá dámská messenger taška z ekologické kůže
Kód: ROV-27139-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 3 180 Kč –39 %
Lesklé maxi šaty s psaníčkovým výstřihem a rozparkem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 927 Kč
Made in EU
3 229 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé lesklé šaty na jedno rameno s mašlí 528-1
Skladem v Praze
(1 ks)
1 957 Kč
Made in EU
od 2 318 Kč –39 %
Dlouhé španělské šaty na jedno rameno 317-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 405 Kč
Made in EU
1 439 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s krajkou a síťovinou 617-3
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
872 Kč
4 353 Kč
–41 %
Svatební šaty s řaseným topem a zdobením v pase
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
2 561 Kč
Made in EU
3 277 Kč
–39 %
saténové dlouhé šaty s výstřihem na zádech 547-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 986 Kč
od 2 704 Kč –41 %
Elegantní maxi šaty s řasením v pase
Doručení 7-10 dní
(>8 ks)
od 1 591 Kč
Made in EU
3 229 Kč
–39 %
Dlouhé brokátové maxi šaty s hlubokým výstřihem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 957 Kč
Made in EU
3 066 Kč
–39 %
Maxi svatební šaty s květinou na rameni a rozparkem 669-2
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 858 Kč
Made in EU
2 153 Kč
–47 %
Večerní šaty se síťovinou Mariedam 1405
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 133 Kč
Made in EU
od 2 041 Kč –39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a průhlednými rukávy 655-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 237 Kč
Made in EU
2 454 Kč
–44 %
Midi šaty, nabíraný vršek se španělským výstřihem M1169
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 371 Kč
Made in EU
2 090 Kč
–39 %
Dlouhé maxi šaty s tylovými rukávy a zavinovacím výstřihem 664-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 267 Kč
Made in EU
3 352 Kč
–41 %
Dlouhé kimono šaty večerní s výstřihem K143
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 972 Kč
Made in EU
2 835 Kč
–44 %
Maxi šaty, lze nosit mnoha způsoby M1105
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 584 Kč
3 627 Kč
–41 %
Elegantní maxi šaty s řaseným topem a korálky
Doručení 7-10 dní
(7 ks)
2 134 Kč
Detailní popis produktu
Malá dámská messenger taška z ekologické kůže - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Taška vyrobená z vysoce kvalitní ekologické kůže. Eko kůže je jemně texturovaná;
- Klasický design | Taška se uzavírá klopou a patentkou. Veškeré kování v tašce má krásnou zlatou barvu;
- Taška pošťáka | Dvoukomorová taška, funkční a pohodlná. Vybaveno 3 dalšími kapsami na drobnosti;
- Pohodlí při nošení | Taška s odnímatelným, dlouhým a nastavitelným popruhem.
S dalšími kapsami na drobnosti
Taška má 2 přihrádky, ke kterým získáte přístup otevřením klopy na patentku a posunutím zipů umístěných těsně pod ní.
Vnitřek větší hlavní komory je vybaven 2 dalšími kapsami, do kterých snadno vejdete například telefon. Jedna je otevřená, druhá je na zip.
Zadní strana tašky obsahuje další kapsu na zip .
Pohodlné nošení
Messenger bag je zavěšen na 2 cm širokém a délkově nastavitelném popruhu, který je rovněž vyroben z eko kůže.
Úprava vám umožní dokonale se přizpůsobit vaší postavě a výšce. Maximální délka popruhu je 130 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Crossbody Brašny Kapsičky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051237799 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 7 cm |
| Maximální délka pásku: | 130 cm |
Made in EU
2 749 Kč
–39 %
Niewielka, rockowa listonoszka damska z nitami - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
1 656 Kč
Made in EU
771 Kč
–39 %
Dámská mini kabelka s přídavnou kabelkou z ekokůže - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
464 Kč
Made in EU
1 320 Kč
–39 %
Klasická dámská taška přes rameno z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
795 Kč
Made in EU
824 Kč
–39 %
dámská taška přes rameno z nylonu s koženými detaily
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
497 Kč
Made in EU
1 095 Kč
–39 %
Elegantní dámská kabelka přes rameno z ekologické kůže - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
660 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–39 %
Formální dámská kabelka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
681 Kč
Made in EU
1 168 Kč
–39 %
Prostorná dámská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
704 Kč
Made in EU
889 Kč
–39 %
polyesterová kabelka přes rameno se širokým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
536 Kč
Made in EU
1 849 Kč
–39 %
Dámská městská messenger taška z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 114 Kč
Made in EU
1 261 Kč
–39 %
dámská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
760 Kč
Made in EU
1 005 Kč
–39 %
Dámská ekologická kožená messenger taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
1 243 Kč
–39 %
Dámská messenger taška z ekokůže s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
749 Kč
3 735 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 278 Kč
Made in EU
1 598 Kč
–39 %
Malá dámská poštovní taška lemovaná džínovým materiálem
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
963 Kč
Made in EU
1 202 Kč
–39 %
Dámská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
