malý dámský batoh z ekokůže s ochrannými nožičkami
Kód: ROV-31057-UNIW ROV-31056-UNIW ROV-31058-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Vypasované úpletové šaty nad kolena K464 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
908 Kč
Made in EU
2 320 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 365 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Dámské klasické šaty s výstřihem do V M471
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
od 1 779 Kč –47 %
letní minišaty s volánky a krátkým rukávem ve vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 937 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Přiléhavé eko-kožené šaty se zavinovacím výstřihem M430
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
od 986 Kč až –50 %
kožené šaty s košilovým límcem – elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 493 Kč
Made in EU
2 594 Kč
–44 %
Dámské šaty maxi lněné SUNNI LOVE EY2606
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
1 433 Kč
Made in EU
Dlouhé šaty ve vojenském stylu SUK157
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 662 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
3 131 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 842 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Detailní popis produktu
Černý, malý dámský batoh z ekokůže s ochrannými nožičkami - Rovicky
- Vysoce kvalitní zpracování – batoh je precizně ušit z nejkvalitnější ekokůže, odolné vůči každodennímu používání.
- Klasický, prostorný oddíl – dámský batoh s jednou přihrádkou, který snadno pojme všechny potřebné věci.
- Odolná podšívka – interiér je potažen pevným materiálem, což zvyšuje odolnost a pohodlí při používání.
- Nastavitelné popruhy – rychlé nastavení vám umožní dokonale přizpůsobit batoh vaší výšce a postavě.
- Ochranné nožičky – čtyři kovové nožičky na spodní straně chrání materiál před oděrem a stabilizují batoh, když je postaven na nožičky.
Promyšlená organizace interiéru
Batoh Rovicky byl navržen s ohledem na maximální funkčnost a pohodlné uspořádání věcí.
- Jedna prostorná přihrádka s dvojitým zavíracím systémem:
– vnější klopa s magnetickým zapínáním,
– vnitřní zip pro větší bezpečnost.
- Dodatečná stahovací šňůrka pro regulaci objemu v horní části batohu.
- Uvnitř jsou dvě praktické kapsy:
– jeden zapínaný na pevný zip,
– jeden otevřený, ideální na drobnosti.
- Na přední straně jsou dvě rychlopřístupné kapsy, zapínané zipem.
Pohodlné nošení po celý den
- Batoh je vybaven pohodlným uchem, které umožňuje jeho nošení v ruce nebo zavěšení.
- Nastavitelné popruhy s rozsahem 50–91 cm umožňují dokonale přizpůsobit batoh vaší postavě a zajišťují pohodlí i při delším používání.
Rychle přístupné kapsy – vše na dosah ruky
Na přední straně jsou 2 další kapsy na zip, ideální pro věci, ke kterým potřebujete mít okamžitý přístup, aniž byste museli otevírat hlavní přihrádku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 31 cm |
| Šířka: | 29 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Výška rukojeti: | 10 cm |
| Maximální délka postroje: | 91 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 2097.67 |
Made in EU
1 087 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
655 Kč
Made in EU
1 576 Kč
–39 %
Praktický dámský batoh s nastavitelnými popruhy -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
950 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Městský školní batoh z odolného polyesteru s rostlinným vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
Made in EU
1 675 Kč
–39 %
Městský, velký dámský batoh značkový
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 734 Kč
–39 %
Módní batoh s kapsami na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Dámský mini batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 008 Kč
–39 %
Velký dámský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, vybavený dalším popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
1 596 Kč
–39 %
Stylový batoh na notebook Himawari s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
961 Kč
Made in EU
1 282 Kč
–39 %
Velký dámský batoh s prostorem na notebook a USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV07 Elan
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
1 871 Kč
–39 %
Stylový batoh na notebook a tablet
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 127 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
