Městský školní batoh z odolného polyesteru s rostlinným vzorem
Kód: ROV-27973-UNIW ROV-27972-UNIW ROV-27971-UNIW ROV-27970-UNIW ROV-27969-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
2 320 Kč
–41 %
Minimalistické šaty s výstřihem do V vzadu STYLE S113
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 365 Kč
1 774 Kč
–47 %
PLetené šaty s ozdobnými knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
934 Kč
Made in EU
Džínové šaty se zapínáním na patentky - NIFE denim
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 409 Kč
Made in EU
1 113 Kč
–39 %
Trapézové šaty s volánkem u výstřihu BLANKA 615-1
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
675 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
1 477 Kč
–49 %
minišaty s dlouhým rukávem – večerní vintage styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
739 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
919 Kč
Made in EU
1 309 Kč
–44 %
Asymetrické šaty bez ramínek K031
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
732 Kč
od 1 191 Kč až –50 %
šaty s nabíranou sukní – elegantní outfit na podzim/zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 596 Kč
Made in EU
3 595 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 115 Kč
Detailní popis produktu
Městský školní batoh z odolného polyesteru s rostlinným vzorem - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Vyrobeno z odolného polyesteru, který zajišťuje odolnost vůči každodennímu nošení a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Je lehký (váží pouhých 350 g), což z něj dělá perfektního společníka jak na cestu do školy, tak na výlety.
- Prostorný interiér | Díky četným kapsám na zadní straně je ideální pro každodenní použití.
- Originální design | Batoh s jedinečným designem, díky kterému budete vyčnívat z davu. Modrý a růžový vzor s tropickými květy mu dodává jedinečný charakter, který bude dobře fungovat jak na denní bázi, tak i během školních dobrodružství.
Funkční a pohodlné
Batoh nabízí optimální kapacitu 23 litrů, díky čemuž je dostatečně prostorný, aby se do něj vešly všechny potřebné školní potřeby, knihy, sešity, krabička na svačinu, láhev na vodu a další příslušenství. Díky kompaktním rozměrům není příliš velký a zároveň velmi prostorný. Dokonale se přizpůsobí potřebám studenta, zajistí správnou organizaci a snadný přístup ke všem předmětům.
Obsahuje:
Hlavní komora, uzavíratelná na zip. Obsahuje:
- 1 velká otevřená kapsa , do které se vejdou notebooky, knihy nebo menší přenosné zařízení.
- 6 menších, otevřených kapes.
Kapsa na zip na přední straně batohu .
Pohodlné nošení
- Batoh má rychlé nastavení popruhů až do 86 cm . Pohodlné nastavení vám umožní dokonale přizpůsobit batoh vaší výšce a postavě.
- Pro zvýšení komfortu nošení je zadní část batohu vybavena další prodyšnou vrstvou .
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Barevná |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Varianta modelu: | 1 |
| Vzor: | rostlinný |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 7 cm |
| Maximální délka postroje: | 86 cm |
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Klasický dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
Dámský batoh s prostorem pro notebook - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
737 Kč
Made in EU
1 573 Kč
–39 %
malý dámský batoh z ekokůže s ochrannými nožičkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
948 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV12 Belle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
1 540 Kč
–39 %
prošívaný lesklý dámský batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
928 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
Městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
1 851 Kč
–39 %
Dámský městský batoh v červené barvě s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 115 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh z plátna
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 929 Kč
–39 %
Prostorný batoh formátu A4 s mátovou taškou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 162 Kč
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
891 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV07 Elan
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 580 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
