školní batoh z prodyšného polyesteru s hrudním popruhem
Kód: ROV-27955-UNIW ROV-27957-UNIW ROV-27956-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
2 668 Kč
–41 %
Dámské šifonové šaty s výstřihem do V STYLE S236
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 569 Kč
Made in EU
1 925 Kč
–39 %
Svetrové trapézové šaty s krajkou 577-1
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 167 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Vypasované midi šaty s krátkým rukávem a výstřihem M786
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Dámské šaty džínové s cvočky KALUS EY2253
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Made in EU
3 131 Kč
–41 %
Tweedové zavinovací šaty M871
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 842 Kč
od 2 770 Kč až –42 %
pletené šaty – střední délka, šňůrka v pase, francouzský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 583 Kč
Made in EU
950 Kč
–39 %
Sportovní šaty s krátkým rukávem 56-10
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
576 Kč
Made in EU
Džínové šaty s jemným stojáčkem SUK154
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 571 Kč
Made in EU
1 361 Kč
–44 %
Jemné rozšířené šaty s ozdobným prošíváním VT077 VENATION
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
761 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Elegantní mini šaty s řasením M243 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
919 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Mini šaty s véčkovým výstřihem K373 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
980 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Šaty s bílým límečkem K218 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
919 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Viskózové šaty s kontrastní vsadkou L012
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
od 1 448 Kč –50 %
Podzimní košilové šaty – krátké, vintage střih s páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 724 Kč
Detailní popis produktu
Růžový školní batoh z prodyšného polyesteru s hrudním popruhem - Peterson
- Praktický interiér | Správně navržený prostředek, díky kterému je batoh extrémně funkční;
- Odolný materiál | Šité z vysoce kvalitního polyesteru;
- Široké šle | Velké, ergonomické ramenní popruhy, které dobře rozloží váhu na ramena;
- Prodyšný materiál | Speciálně vybraný síťovaný materiál na zadní straně batohu, který zvyšuje prodyšnost a zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu;
- Praktická rukojeť | Vybaven měkkým velkým madlem, které umožňuje pohodlné nošení batohu v ruce.
Správně navržený interiér
Batoh je vybaven 2 prostornými hlavními komorami uzavíratelnými na zipy. Jejich vhodná konstrukce poskytuje dostatečný prostor pro sešity, knihy nebo notebook. Batoh má také 5 kapes:
- 2 na předním panelu: jeden se suchým zipem, druhý se zipem;
- 1 otevřený v hlavní sekci;
- 2 síťované kapsy po stranách batohu, ideální na láhev s vodou nebo termosku.
Měkce polstrované ramenní popruhy
Velkou výhodou batohu jsou ergonomické ramenní popruhy, které byly navrženy pro dlouhodobé nošení. Jsou nastavitelné , což umožňuje jejich dokonalé přizpůsobení vaší výšce a postavě a zároveň zajišťuje maximální pohodlí a rovnoměrné rozložení hmotnosti.
Jejich síťovaná struktura zajišťuje prodyšnost, která minimalizuje pocení při nošení batohu.
Pohodlné nošení
Batoh má také pevnou měkkou rukojeť pro nošení v ruce, díky které je nošení mimořádně pohodlné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Růžová |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 2 |
| Počet kapes: | 5 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 42 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
| Výška rukojeti: | 4 cm |
| Maximální délka postroje: | 82 cm |
Made in EU
1 127 Kč
–39 %
Dámský mini batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
679 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–39 %
Malý prošívaný módní batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
862 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s místem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
2 420 Kč
–39 %
nylonový nepromokavý batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 458 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Malý dámský batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
polyesterový školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 576 Kč
–39 %
Praktický dámský batoh s nastavitelnými popruhy -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
950 Kč
Made in EU
2 243 Kč
–39 %
Dámský kožený, městský batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 352 Kč
Made in EU
1 596 Kč
–39 %
Béžový batoh s USB portem pro 13,3" notebook
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
961 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Made in EU
1 616 Kč
–39 %
Městský, prostorný značkový batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
974 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 825 Kč
–39 %
Praktický městský batoh s kapsami a USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 099 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
dámský batoh z polyesteru, vybavený dalším popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
