Dámský batoh s taškou
Kód: ROV-28871-UNIW ROV-28872-UNIW ROV-28873-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 595 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 115 Kč
Made in EU
4 001 Kč
–41 %
Přiléhavé šaty z úpletu se zavazovacím páskem S404
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 354 Kč
Made in EU
1 421 Kč
–39 %
Košilové midi šaty se zlatými knoflíky a vázáním 531-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
862 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Elegantní šaty s V výstřihem M533
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
Made in EU
1 625 Kč
–44 %
Mini šaty se stojáčkem a patenty K369
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
908 Kč
1 925 Kč
–39 %
Šaty s výstřihem a zlatými knoflíky 395-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
Made in EU
1 882 Kč
–44 %
Elegantní šaty s výstřihem na zádech M449 FIGL
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 052 Kč
Made in EU
1 703 Kč
–44 %
Midi šaty bez rukávů s odhalenými zády L039
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
951 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Prošívané asymetrické šaty K134 LENITIF
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
977 Kč
od 986 Kč až –50 %
kožené šaty s košilovým límcem – elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 493 Kč
Made in EU
Pletené šaty bez rukávů s rolákem 40020
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
871 Kč
1 588 Kč
–47 %
Pletené šaty s obálkovým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
836 Kč
Detailní popis produktu
Dámský černý polyesterový batoh s taškou - Peterson
Batoh/taška Peterson je dokonalou kombinací minimalistického stylu a praktičnosti. Jeho elegantní a univerzální design je ideální pro každodenní použití, a to jak ve městě, tak i na krátké výlety.
Detaily, které odlišují tento batoh:
- Praktická řešení , jako jsou boční síťované kapsy, ideální na láhev s vodou nebo jiné drobnosti, a nastavitelné a pohodlné popruhy, zajišťují pohodlí při nošení. Pohodlné popruhy jsou nastavitelné.
- Díky měkkému a lehkému materiálu je taška přizpůsobena vašim potřebám a lze ji snadno složit a uskladnit. Díky svým rozměrům je tato taška-batoh extrémně prostorná, takže je ideální na nákupy nebo výlet do města.
Prostorný interiér
Tento batoh je navržen tak, aby byl lehký a pohodlný, a zároveň poskytoval vnitřní prostor a uspořádání kapes , které vám umožní uspořádat si všechny nezbytnosti.
Klíčové vlastnosti:
- Hlavní přihrádka – velmi prostorná, cca. 30 litrů, vystlané měkkým materiálem. Navíc je uvnitř kapsa na zip.
- Přední strana batohu – na přední straně je jedna kapsa na zip.
- Zadní kapsy na zipy – dvě praktické kapsy vzadu poskytují rychlý přístup ke klíčům, telefonu nebo jiným často používaným věcem.
- Boční síťované kapsy – další prostor na lahev, deštník nebo jiné praktické předměty, vždy po ruce.
Odolný materiál
Batoh je pečlivě vyroben z lehké, ale extrémně odolné polyesterové tkaniny. Materiál odolný proti oděru a mechanickému poškození v kombinaci s pevnými zipy a zesílenými švy zaručuje dlouhodobé používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Varianta vzoru: | 0 |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Šnůrka |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 46 cm |
| Šířka: | 38 cm |
| Hloubka: | 17 cm |
| Maximální délka postroje: | 67 cm |
Made in EU
968 Kč
–39 %
Prostorný dámský batoh s potiskem rostlin
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 381 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh se zlatým kováním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
832 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
Dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Stylový dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
Made in EU
1 581 Kč
–39 %
Elegantní dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
953 Kč
Made in EU
1 596 Kč
–39 %
Béžový batoh s USB portem pro 13,3" notebook
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
961 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
2 224 Kč
–39 %
Praktický batoh na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 340 Kč
Made in EU
1 871 Kč
–39 %
Velký vícebarevný batoh z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 127 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV08 Lume
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 498 Kč
–39 %
velký dámský batoh z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
903 Kč
Made in EU
1 263 Kč
–39 %
Prostorný business batoh s prostorem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
761 Kč
Made in EU
1 431 Kč
–39 %
Malý prošívaný módní batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
862 Kč
Made in EU
Dámský kožený batoh Solier FV07 Elan
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 580 Kč
Made in EU
1 851 Kč
–39 %
Dámský městský batoh v červené barvě s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 115 Kč
Made in EU
1 059 Kč
–39 %
Městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
638 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
