Vzorovaný, mestský dámsky ruksak
Kód: ROV-29658-UNIW ROV-29657-UNIW ROV-29653-UNIW ROV-29656-UNIW ROV-29554-UNIW ROV-29555-UNIW ROV-29655-UNIW ROV-29654-UNIW ROV-25532-UNIW ROV-25533-UNIW ROV-25536-UNIW ROV-25537-UNIW ROV-25540-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vzorovaný, mestský dámsky ruksak - Rovicky
- Kvalita a precíznosť spracovania | Ušité z materiálu najvyššej kvality;
- Rastliny, farebný vzor | Batoh zdobený očarujúcim farebným vzorom;
- Malý batoh s prídavnými vreckami | Vnútro je podšité látkou. Má dve ďalšie vnútorné vrecká a jedno vonkajšie vrecko;
- Pohodlie a pohodlie pri nosení | Zavesené na dlhých nastaviteľných popruhoch a spoľahlivej rukoväti vo verejnej doprave.
Rozsiahly interiér
Klasický dámsky ruksak pojme všetky vaše osobné veci a navyše poskytne skvelý komfort nosenia.
Prezentovaný model je vybavený 1 priehradkou a 2 ďalšími vreckami. Jedno z vreciek sa zapína na zips, druhé je otvorené. Napriek malým rozmerom do nej bez problémov zmestíte peňaženku, telefón, kľúče či pár základných kozmetických prípravkov.
Vonkajšie vrecko
Nepochybnou výhodou prezentovaného modelu je šikovné vrecko na vonkajšej strane umiestnené na prednej strane a zapínané na zips.
Popruhy a rukoväte
Batoh má okrem pohodlných nastaviteľných popruhov aj rúčku z ekologickej kože, nenahraditeľnú v MHD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Barevná |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | rostlinný |
| Tvar: | Jiný |
| Varianta vzoru: | 01 |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 25 cm |
| Hloubka: | 9 cm |
| Výška rukojeti: | 8 cm |
| Maximální délka postroje: | 85 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
