Velký, prostorný dámský batoh s prostorem pro notebook
Kód: ROV-25482-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Originální šaty z elastické hladké lesklé látky M360
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
977 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
šaty z manšestru pro podzim a zimu ve volném střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 653 Kč
Made in EU
3 595 Kč
–41 %
Viskózové šaty se zavazováním v pase na šňůrku S366
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 115 Kč
Made in EU
3 242 Kč
–44 %
Džínové šaty s ozdobnými korálky ZAVIA EY2228
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 792 Kč
Made in EU
1 645 Kč
–44 %
Asymetrické šaty s 3/4 rukávy M223
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
919 Kč
Made in EU
2 610 Kč
–44 %
Přiléhavé midi šaty bez rukávů M834
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 458 Kč
Made in EU
1 331 Kč
–44 %
Šaty s obálkovým výstřihem vzadu M082 FIGL
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
744 Kč
od 986 Kč až –50 %
kožené šaty s košilovým límcem – elegantní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 493 Kč
Made in EU
od 1 925 Kč –39 %
Košilové šaty s kravatou CAMILLE 284-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 167 Kč
Made in EU
1 551 Kč
–39 %
Šaty se sklady a výstřihem IRIS 255-4
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
940 Kč
Made in EU
1 754 Kč
–44 %
Šaty s véčkovým výstřihem M753 FIGL
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
980 Kč
1 665 Kč
–39 %
Midi košilové šaty s knoflíky a páskem 651-2
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Košilové šaty na knoflíky s límečkem K258 KATRUS
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
684 Kč
Detailní popis produktu
Velký, prostorný dámský batoh s prostorem pro notebook - Peterson
- Praktické pro každodenní použití | Batoh má 1 prostornou přihrádku s další bezpečnou kapsou na notebook a 3 vnější kapsy s rychlým přístupem;
- Pevný materiál | Batoh je vyroben z odolného polyesteru, který se snadno čistí, nemačká a má navíc zvýšenou odolnost proti pronikání vody;
- Perfektně sedí | Batoh má rychlé nastavení délky popruhů. Přizpůsobení batohu vaší výšce a postavě zabere jen pár sekund.
Organizace interiéru
Batoh je vybaven 1 klasickou komorou uzavíratelnou na dvojitý zip. Uvnitř komory je další kapsa věnovaná notebooku . Na přední straně batohu
je další kapsa na zip . Na bocích batohu jsou další dvě otevřené rychle přístupné kapsy .
Velké množství prostoru v tomto modelu vám umožní schovat všechny potřebné věci, bez kterých nevyjdete z domova.
- Rozměry vnitřní kapsy: 27,5x26 cm.
Příjemné na nošení
Délku podvazků si dokonale přizpůsobíte své výšce a postavě. Rozsah nastavení postroje je 44-85 cm a změna délky vám zabere jen pár sekund. V horní části batohu
je přídavné madlo , které oceníte při přenášení a věšení batohu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051228025 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | rostlinný |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 41 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška rukojeti: | 7 cm |
| Maximální délka pásku: | 85 cm |
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh z plátna
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
968 Kč
–39 %
Velký polyesterový cestovní batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
583 Kč
Made in EU
1 283 Kč
–39 %
Dámský polyesterový batoh v módní černé barvě
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
880 Kč
–39 %
Dámský městský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
530 Kč
Made in EU
1 674 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 009 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–39 %
městský dámský batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 439 Kč
–39 %
Pevný městský batoh ze syntetického materiálu s pouzdrem v ceně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
867 Kč
Made in EU
1 302 Kč
–39 %
Měkký školní batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
784 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
Městský, prostorný batoh z polyesteru s místem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 871 Kč
–39 %
Stylový batoh na notebook a tablet
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 127 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Dámský batoh z ekokůže s klopou - David Jones
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
2 604 Kč
–39 %
Funkční cestovní batoh s kapsou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 569 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
Sportovní školní batoh v rostlinném vzoru s přední kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
