Mužské trekové boty Big Star KK174217
Kód: BO-27701-H BO-27701-J BO-27701-L BO-27701-N BO-27701-P Zvolte variantuSouvisející produkty
10 024 Kč
–31 %
Zimní bunda z jehněčí kůže s kapucí a péřovou výplní
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
6 913 Kč
8 086 Kč
–31 %
Zimní bunda MA-1 s koženými rukávy a maskáčovým vzorem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
5 577 Kč
11 086 Kč
–31 %
Kožená bunda z pravé hovězí kůže v retro designu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
7 646 Kč
10 531 Kč
–31 %
Kožený kabát z pravé hovězí kůže v námořním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
7 263 Kč
11 167 Kč
–31 %
Motorkářská bunda z hovězí kůže v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
7 701 Kč
1 680 Kč
–42 %
Koženková bunda s prošíváním a kapsami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
960 Kč
od 6 473 Kč –35 %
Kožená pilotní bunda z pravé hovězí kůže s kožešinou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 176 Kč
od 6 768 Kč až –35 %
Vintage bunda z pravé hovězí kůže v motorkářském stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 498 Kč
3 459 Kč
–35 %
Pánská kožená bunda se stojáčkem motorkářského stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 232 Kč
od 6 763 Kč až –35 %
Kožená bomber bunda s retro šikmým zipem a ležérním střihem
Doručení 10-15 dní
(7 ks)
od 4 427 Kč
12 210 Kč
–31 %
Silná kožená bunda z koňské kůže v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 421 Kč
6 569 Kč
–35 %
Bomber bunda z telecí kůže s maskáčovým designem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 238 Kč
od 1 461 Kč až –47 %
Pánská kožená bunda – motorkářský styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 769 Kč
od 7 885 Kč –31 %
Krátká motorkářská bunda z kůže v elegantním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 5 438 Kč
16 062 Kč
–31 %
Kožená bunda z toskánské kůže s vintage vzhledem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 077 Kč
12 952 Kč
–31 %
Klasická kožená bunda z koňské kůže v bomber stylu
Doručení 10-15 dní
(5 ks)
8 933 Kč
Detailní popis produktu
Pánské turistické boty značky Big Star. Vyrobeno z ekologické kůže. Vložka Memory Foam System si zapamatuje tvar nohy, poskytuje dokonalé přizpůsobení, absorbuje otřesy, je odolná proti deformacím a umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci teploty. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
41-26/42-26,5/43-27,5/44-28/45-29cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotníkové boty (chukka boots) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | hnědý |
| Barva podrážky: | béžový |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Výška podpatku/platformy: | 5 |
| Vrchní výška: | 12,5 cm |
| Horní šířka: | 9 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 24 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 26 |
| Typ izolace: | Ne |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Výška: | niskie |
| Celková hmotnost v gramech: | 1248 |
| Země původu: | Čína |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Šněrovací Pánské Boty Big Star OO174560 Hi-Poly System
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 136 Kč
Made in EU
1 784 Kč
–36 %
Zateplené pánské boty z eko kůže Venredia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 136 Kč
od 1 770 Kč –50 %
Klasické kotníkové boty pro pány MaFen
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 885 Kč
Made in EU
1 975 Kč
–36 %
Zateplené Pánské Trekingové Boty Lee Cooper LCJ-24-03-3033M
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 258 Kč
Made in EU
2 808 Kč
–36 %
Semišové Zateplené Kotníkové Boty Na Zip Big Star OO174229
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 789 Kč
od 2 242 Kč –42 %
Pánské retro kožené kotníkové boty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 281 Kč
od 1 782 Kč –42 %
Pánské pracovní boty s ocelovou špičkou do terénu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 019 Kč
Made in EU
Pánské zimní trekové boty s kontrastními tkaničkami - V3 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
947 Kč
Made in EU
Pánské vysoké tenisky se zipem pro snadné obouvání - V1 OM-FOTH-0184
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
842 Kč
od 1 631 Kč až –47 %
Pánské zimní outdoor boty na treking a práci
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 932 Kč
od 2 373 Kč –42 %
Kožené zimní kotníkové boty s kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 356 Kč
Made in EU
od 1 936 Kč –36 %
Semišové Pánské Boty Na Šněrování Big Star OO174145
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 1 233 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–36 %
Pánské Trekingové Boty Big Star SS174048
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 123 Kč
Made in EU
3 021 Kč
–36 %
Pánské Kožené Trekingové Boty Big Star OO17433 HI-POLY SYSTEM
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 924 Kč
od 1 782 Kč až –47 %
Pánské pracovní a vojenské boty military styl
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 938 Kč
od 1 155 Kč až –50 %
Dámské nepromokavé outdoorové kotníkové boty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 578 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
