Nízké sněhové boty Dámské se kožešinou Pilani
Kód: BO-27898-BSouvisející produkty
od 1 660 Kč –47 %
Dámská kožešinová bunda s vázáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 874 Kč
2 256 Kč
–42 %
Večerní kožich dámská bunda na společnost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 289 Kč
od 2 272 Kč –42 %
Dámský pletený kardigan s umělým kožešinovým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 299 Kč
od 5 963 Kč až –35 %
Dámské pletené pončo z norkové a liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 847 Kč
Vrácení zdarma
2 555 Kč
–49 %
Dámský chlupatý kabátek, elegantní a nadýchaný - XS/L
Skladem v Praze
(1 ks)
1 279 Kč
od 2 778 Kč –42 %
Pletený dámský cardigan s umělou kožešinou a odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 588 Kč
od 3 763 Kč –35 %
Pletený dámský cardigan s kapucí a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 428 Kč
od 2 971 Kč –42 %
Plyšový kožich crop s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 698 Kč
od 2 853 Kč –42 %
Crop kožíšek dámská krátká bunda plyš s límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 631 Kč
od 1 106 Kč až –50 %
Měkký vzorovaný kožíšek s kapuci
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 553 Kč
od 3 240 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kožešinovým lemem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 090 Kč
2 723 Kč
–42 %
Krátký chlupatý kožich s dlouhým rukávem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 556 Kč
od 3 056 Kč –35 %
Dámský prošívaný kožich bez kapuce
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 972 Kč
2 357 Kč
–42 %
Krátký kožešinový kabátek se vzorem a kulatým výstřihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 347 Kč
od 1 128 Kč až –50 %
Pruhovaný kožich na zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 564 Kč
3 001 Kč
–42 %
Dámský pletený cardigan s umělou kožešinou kolem límce
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 715 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhové boty jsou ideální pro podzimní a zimní sezónu. Vyrobené z eko zamše. Slip on model, zateplený hrubou kožešinou. Horní část za kotník. Ideální pro ty, kteří si cení pohodlí a tepla v mrazivých dnech! Musíte je mít! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-22,5/37-23/38-24/39-24,5/40-25/41-25,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | Černá |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Vrchní výška: | 8,5 cm |
| Výška podpatku/platformy: | 3,5 |
| Horní šířka: | 10 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 32 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 18 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Celková hmotnost v gramech: | 1056 |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
1 624 Kč
–44 %
dámské sněhule na platformě semišové ZY1182
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
898 Kč
Made in EU
od 1 265 Kč –36 %
Nízké Sněhule Na Platformě Big Star OO274A098
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
od 806 Kč
Made in EU
2 276 Kč
–36 %
Dámské sněhule s šněrováním O'NEILL LISA WOMEN HIGH 90253012.99Z
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 450 Kč
Made in EU
3 444 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě DFranklin DFSH370020
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 193 Kč
Made in EU
683 Kč
–36 %
Ženské sněhule na platformě s přezkou a kožešinou Jesella
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
435 Kč
Made in EU
2 276 Kč
–36 %
Dámské sněhule O'NEILL LISA CHELSEA WOMEN MID 90253013.78E
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 450 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dámské Nízké Sněhule Natahovací S Teplým Kožíškem Mavelle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
621 Kč
Made in EU
1 624 Kč
–44 %
Dámské sněhule na platformě ZY1066
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
898 Kč
Made in EU
2 274 Kč
–44 %
dámské sněhule BRINETTO pantera ZY0572
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 257 Kč
Made in EU
2 112 Kč
–44 %
dámské sněhule semišové ZY1178
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 167 Kč
Made in EU
2 664 Kč
–36 %
Nízké Sněhule Na Silné Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 697 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s šněrováním Roselya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
659 Kč
Made in EU
1 693 Kč
–36 %
Dámské sněhule s kožíškem Irmara
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 079 Kč
Made in EU
1 236 Kč
–36 %
Semišové zimní boty pro ženy Vinceza 97962
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
787 Kč
Made in EU
3 989 Kč
–36 %
Semišové Sněhule Dámské S Hlavními Šněrováním D.Franklin DFSH375003
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 541 Kč
Made in EU
2 588 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě Wrangler 20253093.IKU
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 648 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
