Dámské sněhule s kožíškem Irmara
Kód: BO-40147-FSouvisející produkty
2 754 Kč
–42 %
Dámský huňatý krátký kabát z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 574 Kč
od 3 018 Kč až –42 %
Dámský kožich s klasickým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 947 Kč
od 3 139 Kč až –42 %
Krátký kožich s kapucí a prošíváním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 025 Kč
od 5 263 Kč –35 %
Dámský kabát s pravou liškou – pletený, luxusní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 396 Kč
od 2 113 Kč –42 %
Krátký pletený svetr s umělou kožešinou a zapínáním na knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 208 Kč
3 557 Kč
–42 %
Krátký kožich chlupatý s kapucí a dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 033 Kč
od 9 018 Kč –31 %
Dámský dlouhý svetr s pravým liščím límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 219 Kč
od 3 490 Kč –35 %
Dámský lehký kožíšek pravá králičí srst
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 252 Kč
od 3 811 Kč –35 %
Dámská zimní pletená souprava s odnímatelným límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 459 Kč
4 697 Kč
–35 %
Lehká kožešinová bunda pravý kožich králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 030 Kč
Made in EU
3 573 Kč
–44 %
Dámský kabát kožešinový HELLOCHIC dlouhý TY4986
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 974 Kč
od 3 555 Kč –35 %
Dámský svetr s pravou liščí kožešinou a elegantním přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 293 Kč
2 984 Kč
–35 %
Dámský pletený svetr s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 925 Kč
od 4 374 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrem a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 822 Kč
Vrácení zdarma
3 179 Kč
–44 %
krátká kožešinová bunda s objemnými rukávy - Šedá EU S
Skladem v Praze
(1 ks)
1 779 Kč
3 220 Kč
–42 %
Crop kožich s dlouhým rukávem, bez kapuce
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 840 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule vyrobené z ekologické semiše jsou ideální volbou na zimní dny. Model na zip s dodatečným zavázáním zajišťuje dokonalé přizpůsobení a pohodlí při nošení. Vnitřek bot je vyplněn obuvní přikrývkou, která zaručuje teplo i v mrazivých dnech. Horní část kozačky je ozdobena měkkým syntetickým kožíškem, který dodává celku útulný a stylový akcent. Jsou to praktické a zároveň módní sněhule, které se skvěle hodí jak na zimní procházky, tak do každodenních outfitů. Při výběru velikosti se prosím řiďte tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25,5/40-26/41-26,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/40146.mp4 |
| Barva podrážky: | hnědý |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Materiál stélky: | Obuvnický filc |
| Zazeplení: | Obuvnický filc |
| Platforma/Podrážka: | 3,5 cm |
| Vrchní výška: | 17 cm |
| Horní šířka: | 10,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 26 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Výška: | wysokie |
| Další funkce: | ovčí kožich |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Celková hmotnost v gramech: | 1690 |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
1 236 Kč
–36 %
Vysoké dámské sněhule na platformě Big Star OO274A097
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
787 Kč
Made in EU
2 276 Kč
–36 %
Dámské sněhule O'NEILL LISA CHELSEA WOMEN MID 90253013.78E
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 450 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–36 %
Dámské sněhule s beránkovou podšívkou na zavazování Belira
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
857 Kč
Made in EU
818 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožešinkou a prošitími Arelina
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
521 Kč
Made in EU
731 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě A Plochém Podpatku Seandriel
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
466 Kč
Made in EU
1 835 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodního semiše Mairene
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 169 Kč
Made in EU
1 034 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s šněrováním Roselya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
659 Kč
Made in EU
1 236 Kč
–36 %
Dámské sněhové boty na platformě Beżowe Mennja
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
787 Kč
Made in EU
1 403 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožešinou Briselle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
894 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožíškem A Šněrováním Big Star SS274114
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
992 Kč
Made in EU
2 651 Kč
–36 %
Kožené sněhule na platformě Lee Cooper LCJ-25-12-3663 -
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 689 Kč
Made in EU
4 341 Kč
–36 %
Kožené Semišové Sněhule Na Platformě A Klínu Maciejka 06769-02
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 764 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dámské sněhule na masivní platformě se šňůrkami Lirico
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
621 Kč
Made in EU
1 763 Kč
–36 %
Dámské šněrovací boty do sněhu Progress PROGJ-22-134
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 123 Kč
Made in EU
1 236 Kč
–36 %
Semišové zimní boty pro ženy Vinceza 97962
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
787 Kč
Made in EU
2 292 Kč
–36 %
Nízké Sněhové Boty Na Tlusté Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 460 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
