Nízké Sněhové Boty Na Tlusté Podešvi D.Franklin DFSH371011
Kód: BO-34383-19 BO-34383-21 Zvolte variantuSouvisející produkty
od 5 963 Kč až –35 %
Dámské pletené pončo z norkové a liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 847 Kč
od 6 111 Kč –35 %
Dámský vlněný plášť s kožešinovým límcem a manžetami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 943 Kč
od 2 901 Kč až –42 %
Dámský pletený cardigan s umělou kožešinou a odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 743 Kč
od 1 128 Kč až –50 %
Pruhovaný kožich na zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 564 Kč
od 6 340 Kč –35 %
Kožich z mývalí kožešiny – zateplený dámský kabát
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 090 Kč
od 2 849 Kč až –42 %
Dámský cardigan z umělé kožešiny s odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 839 Kč
od 2 853 Kč –42 %
Crop kožíšek dámská krátká bunda plyš s límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 631 Kč
3 063 Kč
–42 %
Pletená dámská bunda s chlupatým kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 751 Kč
Vrácení zdarma
3 179 Kč
–44 %
krátká kožešinová bunda s objemnými rukávy - Šedá EU S
Skladem v Praze
(1 ks)
1 779 Kč
od 6 058 Kč až –35 %
Stylový zimní kožich z pravé lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 909 Kč
od 2 576 Kč –42 %
Dámský prošívaný kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 472 Kč
od 4 333 Kč –35 %
Dámský dlouhý svetr s kapucí a lemem z pravé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 796 Kč
od 7 023 Kč –31 %
Krátký dámský kožešinový kabát s přírodní mývalí srstí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 844 Kč
od 2 683 Kč –35 %
Dámský krátký pletený svetr s kožešinovým lemem z lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 731 Kč
od 2 440 Kč –42 %
Dámská zimní bunda s kapucí – plyšový kabát teddy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 394 Kč
od 1 847 Kč –42 %
Krátký dámský pletený svetr s kapucí a kožešinovým lemem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 056 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule značky D.Franklin se vyznačují prošívaným provedením. Tyto boty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou zároveň lehké a pružné. Vysoká podrážka účinně izoluje od studené země a vnitřek vyložený silným syntetickým kožíškem zaručuje pohodlí a teplo během zimních dnů. To je elegantní model, který stojí za to mít! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5/41-26cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/34383.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4 cm |
| Vrchní výška: | 13,5 cm |
| Horní šířka: | 13,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 30 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 30 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1800 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | Neí |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
3 327 Kč
–36 %
Vegan Boty na platformě vodotěsné DFranklin DFSH371008
Skladem v Praze
(1 ks)
2 119 Kč
Made in EU
2 731 Kč
–36 %
Voděodolné sněhové boty na platformě veganské D.Franklin DFSH370004
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 739 Kč
Made in EU
od 1 101 Kč –36 %
Sněhule Na Platformě S Vzorem Udra
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 701 Kč
Made in EU
951 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožíškem A Vzorem Deepanti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
606 Kč
Made in EU
1 826 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodního semiše Mairene
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 164 Kč
Made in EU
1 231 Kč
–36 %
Dámské zavazovací sněžky s hrubou podrážkou Loso
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
784 Kč
Made in EU
728 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě A Plochém Podpatku Seandriel
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
464 Kč
Made in EU
1 029 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s šněrováním Roselya
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
655 Kč
Made in EU
3 524 Kč
–36 %
Dámské sněhule z přírodní semišové látky D.Franklin DFSH375008
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 244 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–36 %
Dámské sněhule na tlusté podešvi Lureta
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
865 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Semišové dámské zimní boty s ozdobnými prošitími Big Star SS274373
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 368 Kč
Made in EU
3 327 Kč
–36 %
Šnekové Dámské Na Tlusté Podrážce Veganské D.Franklin DFSH371006
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 119 Kč
Made in EU
2 555 Kč
–36 %
Nízké Sněhule Na Platformě S Kožešinou D.Franklin DFSH370011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 628 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě Celyra
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě Z Eko Semiše Atteria
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
618 Kč
Made in EU
970 Kč
–36 %
Dámské zimní boty s kožešinou Primose
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
618 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
