Semišové Zimní Boty Pro Ženy S Kožíškem Big Star SS274319
Kód: BO-38744-19 BO-38744-21 BO-38744-D BO-38743-19 BO-38743-B BO-38743-D BO-38743-F Zvolte variantuSouvisející produkty
od 3 490 Kč –35 %
Dámský lehký kožíšek pravá králičí srst
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 252 Kč
od 2 778 Kč –42 %
Pletený dámský cardigan s umělou kožešinou a odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 588 Kč
od 9 018 Kč –31 %
Dámský dlouhý svetr s pravým liščím límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 6 219 Kč
od 2 440 Kč –42 %
Dámská zimní bunda s kapucí – plyšový kabát teddy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 394 Kč
od 2 113 Kč –42 %
Krátký pletený svetr s umělou kožešinou a zapínáním na knoflíky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 208 Kč
Vrácení zdarma
3 021 Kč
–37 %
Luxusní dámský kožich, nadýchaný elegantní kabát - Hnědý L
Skladem v Praze
(1 ks)
1 889 Kč
od 7 107 Kč –35 %
Luxusní dámský pletený kardigan s kožešinovým límcem a páskem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 585 Kč
od 4 374 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrem a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 822 Kč
od 3 018 Kč až –42 %
Dámský kožich s klasickým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 947 Kč
3 258 Kč
–42 %
Krátký dámský pletený cardigan s pravou liščí kožešinou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 862 Kč
2 965 Kč
–42 %
Krátká chlupatá bunda kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 694 Kč
od 1 256 Kč –47 %
Dámský pružný svetr s dekorativními uzly a jemnými průřezy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 661 Kč
2 914 Kč
–42 %
Krátký huňatý kabátek z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 665 Kč
od 6 959 Kč –35 %
Dámský zimní kabát s límcem z králičí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 490 Kč
Made in EU
2 766 Kč
–44 %
Dámský kabát krátký ELMIRIS kožešinový TY4994
Doručení 3-5 dny
(8 ks)
1 528 Kč
od 4 551 Kč –35 %
Dámský oversize cardigan s límcem z liščí a mývalí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 937 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule od Big Star jsou absolutním must-have na zimní dny! Vyrobené z přírodní semiše, usazené na platformě. Zapínání na zip a šněrování umožňuje dokonalé přizpůsobení noze. Zateplené silným kožíškem, zajišťují teplo a komfort i v nejchladnějších dnech. Ideální na zimní výlety, procházky po sněhu nebo každodenní nošení – tyto sněhule spojují funkčnost s módním vzhledem! Při výběru velikosti se prosím řiďte tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Film: | https://butosklep.cfolks.pl/bs/product_video/38743.mp4 |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Zip |
| Vnější materiál: | Přírodní semišová kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 14 cm |
| Horní šířka: | 10 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 31 |
| Výška zboží v centimetrech: | 12 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 28 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1736 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | wysokie |
| Pravá kůže - cedulka: | Ano |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
od 1 622 Kč až –47 %
Dámské huňaté zimní boty v módním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 927 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Semišové dámské sněhule s kožíškem na platformě Vinceza 95354
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 368 Kč
Made in EU
2 149 Kč
–36 %
Semišové dámské zimní boty s ozdobnými prošitími Big Star SS274373
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 368 Kč
od 2 083 Kč –42 %
Zimní boty – sněhule MIX227
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 190 Kč
od 1 303 Kč až –50 %
Dámské zimní boty s pěnovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 675 Kč
od 1 582 Kč –47 %
Zimní boty – sněhule MIX236
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 833 Kč
Made in EU
680 Kč
–36 %
Ozdobené Sněhule Na Platformě A Plochém Podpatku Avivina
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
433 Kč
1 697 Kč
–47 %
Zateplené dámské boty s páskem a kulatou špičkou pro zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
893 Kč
Made in EU
3 021 Kč
–36 %
Dámské Zimní Boty Na Platformě S Kožíškem Big Star SS274369
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 924 Kč
Made in EU
1 396 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě s kožešinou Briselle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
889 Kč
od 1 964 Kč –42 %
zimní kotníkové boty s platformou a nepromokavou ochranou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 123 Kč
od 847 Kč až –50 %
Zimní dámské kotníkové boty s kožíškem a platformou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 424 Kč
od 1 295 Kč až –50 %
Zateplené nepromokavé dámské sněhule
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 660 Kč
Made in EU
2 282 Kč
–36 %
Nízké Sněhové Boty Na Tlusté Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 453 Kč
od 2 139 Kč –42 %
Zimní boty – sněhule MIX239
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 223 Kč
Made in EU
859 Kč
–36 %
Dámské sněhule s teplou podšívkou Serenne
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
547 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
