Dámské sněhové boty na platformě Beżowe Mennja
Kód: BO-28544-BSouvisející produkty
2 723 Kč
–42 %
Krátký chlupatý kožich s dlouhým rukávem
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 556 Kč
od 2 756 Kč –42 %
Dámský svetr s odepínacími manžetami z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 575 Kč
od 3 991 Kč –35 %
Dlouhý kožešinový kabát z liščí kožešiny s třásněmi pro zimu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 575 Kč
4 697 Kč
–35 %
Lehká kožešinová bunda pravý kožich králík
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 030 Kč
Vrácení zdarma
2 555 Kč
–49 %
Dámský chlupatý kabátek, elegantní a nadýchaný - XS/L
Skladem v Praze
(1 ks)
1 279 Kč
od 3 555 Kč –35 %
Dámský svetr s pravou liščí kožešinou a elegantním přiléhavým střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 293 Kč
od 4 342 Kč –35 %
Dlouhý pletený kardigan s pravou liščí kožešinou a volným střihem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 802 Kč
od 4 333 Kč –35 %
Dámský dlouhý svetr s kapucí a lemem z pravé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 796 Kč
od 2 911 Kč –35 %
Krátký dámský pletený cardigan s límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 878 Kč
od 2 272 Kč –42 %
Dámský pletený kardigan s umělým kožešinovým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 299 Kč
od 1 800 Kč –42 %
Dámská huňatá bunda z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 029 Kč
od 4 551 Kč –35 %
Dámský oversize cardigan s límcem z liščí a mývalí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 937 Kč
od 2 716 Kč –42 %
kožešinový kabát s elegantním střihem a silným zateplením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 552 Kč
2 914 Kč
–42 %
Krátký huňatý kabátek z umělé kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 665 Kč
od 6 111 Kč –35 %
Dámský vlněný plášť s kožešinovým límcem a manžetami
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 943 Kč
od 2 576 Kč –42 %
Dámský prošívaný kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 472 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule s tlustou platformou, která skvěle izoluje od chladného podkladu. Vyrobeno z ekologického semiše. Vystýláno kožešinou. Kožená část až nad kotník. Tento módní model můžete snadno kombinovat s mnoha podzimními a zimními stylizacemi! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-23,5/37-24/38-24,5/39-25/40-25,5/41-26cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Další barva: | béžový |
| Barva podrážky: | béžový |
| Zapínání: | Slip-on |
| Vnější materiál: | EKO semiš |
| Typ izolace: | Ano |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 4,5 cm |
| Vrchní výška: | 8,5 cm |
| Horní šířka: | 12,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 29 |
| Výška zboží v centimetrech: | 11 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 20 |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | niskie |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Celková hmotnost v gramech: | 1063.33 |
| Země původu: | Čína |
Made in EU
994 Kč
–36 %
Dámské Sněhule S Elastickým Vložením Kiora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
633 Kč
Made in EU
955 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Kožíškem A Vzorem Deepanti
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
608 Kč
Made in EU
1 462 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Prošitím Big Star SS274128
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
931 Kč
Made in EU
723 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě S Nízkým Svrškem Izamine
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
461 Kč
Made in EU
3 444 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě DFranklin DFSH370020
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 193 Kč
Made in EU
1 693 Kč
–36 %
Dámské sněhule s kožíškem Irmara
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 079 Kč
Made in EU
1 624 Kč
–44 %
dámské sněhule s výšivkou semišové ZY1183
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
898 Kč
Made in EU
3 348 Kč
–36 %
Dámské Kožené Sněhule Na Silné Podešvi S Kožešinou Big Star OO274A206
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 132 Kč
Made in EU
3 191 Kč
–36 %
Semišové Zimní Boty Pro Ženy S Kožíškem Big Star SS274319
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 033 Kč
Made in EU
975 Kč
–36 %
Dámské Nízké Sněhule Natahovací S Teplým Kožíškem Mavelle
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
621 Kč
Made in EU
3 034 Kč
–36 %
Dámské Zimní Boty Na Platformě S Kožíškem Big Star SS274369
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 933 Kč
Made in EU
2 651 Kč
–36 %
Kožené sněhule na platformě Lee Cooper LCJ-25-12-3663 -
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 689 Kč
Made in EU
2 651 Kč
–36 %
Dámské zimní boty z přírodního semiše Lee Cooper LCJ-25-01-3738
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 689 Kč
Made in EU
1 236 Kč
–36 %
Vysoké Sněhové Boty Na Platformě Big Star OO274893
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
787 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
