Pánská kožená peněženka s RFID systémem
Kód: ROV-22367-UNIW ROV-22366-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 168 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
2 423 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg370f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 514 Kč
Made in EU
1 574 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
874 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0087-06 - dárková sada (zy093a)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 669 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20005A-1A2 (zg376a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
4 439 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 775 Kč
Made in EU
4 213 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 634 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
970 Kč
Made in EU
2 730 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11706A2-1A1 (zg369a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 706 Kč
Made in EU
6 203 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS Chronograph 1513178 (zh032b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 877 Kč
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
841 Kč
Made in EU
od 1 392 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 774 Kč
Made in EU
6 092 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4476 - MEGA CHIEF (zz004n)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 808 Kč
Made in EU
1 795 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
997 Kč
Made in EU
2 765 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg374f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 728 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená peněženka s RFID systémem - Rovicky
- Nejvyšší kvalita a preciznost zpracování, peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže;
- Vždy módní design | Model v horizontální orientaci, zapínání na patentku;
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezdotykové karty
V peněžence:
- 9 přihrádek na karty, vizitky
- své mince můžete vložit do 1 velké kapsy zapínané na patentku;
- bankovky můžete vložit do otevřené kapsy umístěné po celé délce peněženky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | Zlatá |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
1 424 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(4 ks)
858 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Velká pánská peněženka s pohodlnou sponou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
834 Kč
Made in EU
1 334 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
804 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
845 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s řetízkem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 345 Kč
–39 %
Elegantní, velká pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
810 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Dárková sada: elegantní kožená pánská peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
616 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka se zapínáním na patent
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
1 334 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
804 Kč
Made in EU
1 370 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
825 Kč
Made in EU
1 109 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
668 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
