Pánská kožená taška přes rameno
Kód: ROV-23821-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
975 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT B7381 - (zp289e)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
542 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
Made in EU
1 708 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
od 1 391 Kč –44 %
Pánské hodinky G. ROSSI - 10853A - SLIM (zg184a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 773 Kč
Made in EU
od 4 190 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791711 WEST (zf020c)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 619 Kč
Made in EU
od 4 201 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710605 Steward Open Heart + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 2 626 Kč
Made in EU
1 448 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
805 Kč
Made in EU
1 708 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
949 Kč
Made in EU
4 346 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791630 KYLE (zf016a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
2 717 Kč
Made in EU
2 299 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A3 (zg355b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 437 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
970 Kč
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10401A-6F1 (zg190f) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
841 Kč
Made in EU
1 168 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - L3141 (zj074d)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
649 Kč
Made in EU
od 4 373 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710476 Henry (zf081b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 733 Kč
Made in EU
1 668 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená taška přes rameno - Peterson
- Kvalita a preciznost zpracování | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže
- Pevná povrchová úprava | Vnitřek je podšitý praktickou podšívkou;
- Pohodlí a komfort nošení | Messenger brašna zavěšena na dlouhém nastavitelném popruhu s pevným uchycením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051194870 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Hnědá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 5 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 16 cm |
| Hloubka: | 5 cm |
| Maximální délka pásku: | 140 cm |
Made in EU
916 Kč
–39 %
Kožená kabelka do ruky - Always Wild
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
552 Kč
Made in EU
1 691 Kč
–39 %
Pánská kožená taška s dlouhým popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 019 Kč
Made in EU
2 332 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 405 Kč
Made in EU
1 538 Kč
–39 %
Klasická pánská taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
praktická pánská taška přes rameno z pravé kůže s pouzdrem v ceně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
1 583 Kč
–39 %
Pánská městská messenger taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
954 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Made in EU
1 536 Kč
–39 %
Malá kožená pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
926 Kč
Made in EU
2 085 Kč
–39 %
Malá pánská taška přes rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 256 Kč
Made in EU
753 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z přírodní kůže s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
454 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno do práce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Made in EU
951 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
573 Kč
Made in EU
2 109 Kč
–39 %
Kožená pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 271 Kč
Made in EU
1 281 Kč
–39 %
Malá pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
772 Kč
Made in EU
898 Kč
–39 %
Praktická pánská messenger taška z odolného materiálu
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
541 Kč
Made in EU
2 030 Kč
–39 %
Pánská taška z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 223 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
