Pánská kožená taška přes rameno
Kód: ROV-27533-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 4 212 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791137 TRENT (zf002b)
Doručení 3-5 dny
(7 ks)
od 2 632 Kč
Made in EU
od 970 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT Klasické (zp269a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 539 Kč
Made in EU
1 672 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 6462A (zg206b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
929 Kč
Made in EU
1 770 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 106 Kč
Made in EU
4 229 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791399 KANE (zf045b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 643 Kč
Made in EU
od 6 900 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 312 Kč
Made in EU
1 138 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
632 Kč
Made in EU
od 1 503 Kč –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH03L - CHRONOGRAF (zp352a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 835 Kč
Made in EU
2 083 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL3844A2-1A1 (zg363g) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 302 Kč
Made in EU
1 768 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
983 Kč
Made in EU
848 Kč
–44 %
Pánské hodinky EXTREIM EXT-8386A-1A (zx024a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
471 Kč
Made in EU
od 6 380 Kč –37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 3 988 Kč
Made in EU
2 450 Kč
–37 %
Pánské hodinky G. ROSSI - S523A - PREMIUM (zg147a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 532 Kč
Made in EU
od 2 299 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A6-1A1 (zg355a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 437 Kč
Made in EU
4 438 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1374L-1AV (zd064b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 774 Kč
Made in EU
od 1 692 Kč –37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1B4 + BOX (zd066g)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 058 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená taška přes rameno - Always Wild
- Výrobek je vyroben z nejkvalitnější přírodní kůže. Speciální technika opalování, nezměněná po celá desetiletí, umožňuje ukázat přirozenost a krásu přírodní kůže;
- Klasický střih v kombinaci s módní hnědou barvou vám umožní messenger bag snadno sladit k většině stylů;
- Velmi funkční - taška má jednu přihrádku, zakončenou silnou podšívkou. Uvnitř je 1 kapsa na zip. Toto miminko má také 4 vnější kapsy. Tři z nich jsou vpředu, každý je vodorovný a má stejnou šířku. Díky tomuto aranžmá navíc zdobí tašku. Na zadní straně se vejde ještě jedna kapsa;
- Zavěšeno na nastavitelném popruhu , jehož délku si můžete kdykoli přizpůsobit své postavě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051021794 |
| Značka: | Always Wild |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Světle hnědá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Na rameni |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 5 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 19,5 cm |
| Šířka: | 15 cm |
| Tloušťka: | 4,5 cm |
| Maximální délka pásku: | 152 cm |
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
praktická pánská taška přes rameno z pravé kůže s pouzdrem v ceně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
1 653 Kč
–39 %
pánská kabelka přes rameno z pravé kůže, městská taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
996 Kč
Made in EU
951 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
573 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Pánská městská messenger taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
517 Kč
–39 %
Pánská sportovní taška z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
312 Kč
Made in EU
428 Kč
–39 %
Rewelacyjna, poręczna, męska saszetka, wykonana z trwałego materiału - Loren
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
258 Kč
Made in EU
1 733 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno s kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 044 Kč
Made in EU
916 Kč
–39 %
Pánská kožená taška z nubuku se šňůrkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
552 Kč
Made in EU
2 069 Kč
–39 %
Pánská kožená messenger taška s kapsami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 247 Kč
Made in EU
1 583 Kč
–39 %
Pánská messenger taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
954 Kč
Made in EU
1 143 Kč
–39 %
Praktická kordura taška přes rameno se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
689 Kč
Made in EU
1 182 Kč
–39 %
sportovní taška se zapínáním na zip, dvě přihrádky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
712 Kč
Made in EU
1 792 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno do práce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 080 Kč
Made in EU
2 595 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno s klopou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 563 Kč
Made in EU
1 204 Kč
–39 %
Prostorná pánská taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
725 Kč
Made in EU
1 556 Kč
–39 %
Elegantní pánská taška přes rameno z pravé kůže s pouzdrem v ceně
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
938 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
