Pánská peněženka s obrázkem Bob Marley
Kód: ROV-17588-UNIWSouvisející produkty
11 929 Kč
–31 %
Středně dlouhý kabát z hovězí kůže s dvouřadým zapínáním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 227 Kč
7 011 Kč
–31 %
Pánský kabát z italské kůže v klasickém elegantním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 835 Kč
17 173 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s dvojitým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 844 Kč
od 1 177 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP994
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 589 Kč
od 1 223 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP996
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 612 Kč
Made in EU
1 430 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9144 (zn077e) + box
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
795 Kč
15 559 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s teplou vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
10 731 Kč
23 950 Kč
–31 %
Pánský dlouhý kabát M65 z italské hovězí kůže v armádním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
16 518 Kč
od 17 325 Kč –31 %
Zimní pilotní kabát z jehněčí kůže s kapucí
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 11 948 Kč
od 562 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP997
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 268 Kč
Vrácení zdarma
6 968 Kč
–44 %
Pánský luxusní kožený kabát s péřovou výplní - Černý XL
Skladem v Praze
(1 ks)
3 879 Kč
od 13 944 Kč –31 %
Zateplený kabát z jehněčí kůže s pravým kožíškem
Doručení 10-15 dní
(7 ks)
od 9 617 Kč
od 470 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP1001
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 224 Kč
6 592 Kč
–35 %
Zimní péřový kabát z pravé jehněčí kůže s podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 253 Kč
od 254 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP990
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 121 Kč
od 11 634 Kč –31 %
Silný safari kabát z pravé hovězí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 023 Kč
Detailní popis produktu
Pánská peněženka s obrázkem Bob Marley - Peterson
- Polská značka | Výrobek známé a respektované polské značky s dlouholetou tradicí
- Špičková kvalita | Vyrobena z vysoce kvalitní přírodní kůže. Speciální technika opalování, nezměněná po celá desetiletí, umožňuje ukázat přirozenost a krásu této přírodní suroviny!
- Model pro fanouška reggae | Peněženka klasického stylu. Model v orientaci na šířku, bez vnějšího zapínání. Na přední straně byla vyražena fotografie Boba Marleyho
- Rozsáhlý, prostorný interiér | Peněženka se vám bude skvěle hodit, pokud nosíte doklady každý den, navíc se vám do ní vejde velké množství karet a hotovosti
- Vysoká úroveň zabezpečení | Vybavena technologií RFID BLOCKING SYSTEM, která chrání bezkontaktní karty, biometrické doklady, občanské průkazy a karty MHD před neoprávněným čtením dat
zahrnuje:
- 9 přihrádek vyhrazených na karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu;
- 4 přihrádky na velké dokumenty, z toho 2 ve formě okénka ;
- 1 průhledná kapsa na fotku ;
- 1 přihrádka na zip uprostřed peněženky.
minci můžete vložit do 1 kapsy s drukem ;
- Bankovky můžete schovat do 2 otevřených širokých přihrádek zakončených látkovou podšívkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051135620 |
| Značka: | Peterson |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Hnědá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Lisování |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2,5 cm |
Made in EU
539 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
325 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
415 Kč
–39 %
Barevný penál/peněženka - Loren
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
250 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá a tenká, kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
935 Kč
–39 %
Klasická pánská peněženka z hovězí kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
563 Kč
Made in EU
1 008 Kč
–39 %
Klasická, pánská taška z ekokůže se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
608 Kč
Made in EU
503 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
pánská peněženka na šířku z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
1 097 Kč
–39 %
Vertikální dvoubarevná pánská peněženka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
661 Kč
Made in EU
503 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
1 126 Kč
–39 %
Elegantní pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
kompaktní pánská peněženka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
509 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Elegantní kožená pánská peněženka bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
