pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Kód: ROV-31174-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
6 372 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 983 Kč
Made in EU
1 667 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20022A-1A5 (zg377a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 042 Kč
Made in EU
3 448 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-1375L-7AVDF (zd115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 155 Kč
Made in EU
2 131 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 332 Kč
Made in EU
1 572 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8325 (zc024a) - CHRONOGRAF
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
874 Kč
Made in EU
od 1 130 Kč –44 %
Pánské hodinky CURREN 8365 (zc032a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 628 Kč
12 073 Kč
–31 %
Safari kabát z telecí kůže v klasickém retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 326 Kč
od 254 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP990
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 121 Kč
Made in EU
od 1 655 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 933 Kč
Made in EU
1 745 Kč
–44 %
Pánské hodinky CURREN 8329 (zc027a) - CHRONOGRAF + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
969 Kč
od 265 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP992
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 126 Kč
Made in EU
1 527 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 7028A (zg205c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
849 Kč
od 1 265 Kč –49 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP994
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 633 Kč
Made in EU
1 729 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
1 708 Kč
–44 %
Pánské hodinky RUBICON RNCD69 - MULTIDATA (zr081b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
949 Kč
7 066 Kč
–31 %
Pánský kabát z italské kůže v klasickém elegantním stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 873 Kč
Detailní popis produktu
Malá černá pánská peněženka z pravé kůže s RFID systémem a zapínáním na patentku - 4U Cavaldi
Klasická černá pánská peněženka 4U Cavaldi je praktickým řešením pro muže, kteří oceňují kompaktní velikost a jednoduchý interiér. Tento model je vyroben z pravé kůže a je ideální pro každodenní nošení – v kapse kalhot, bundy nebo saka.
Minimalistický design a všestranné barevné schéma doplní jakýkoli styl. Tato kompaktní pánská peněženka z pravé kůže je ideální pro:
- muži, kteří nosí jen nejnutnější karty a hotovost,
- lidé hledající malou peněženku, která se jim vejde do kapsy,
- zákazníci, kteří chtějí jednoduchý, klasický vzhled,
- jako levný a praktický dárek.
Vnitřní organizace
Tato kompaktní pánská peněženka z pravé kůže je navržena s ohledem na každodenní použití. Její jednoduché a přehledné uspořádání vám umožní pohodlně uspořádat hotovost, karty a dokumenty.
Co najdete uvnitř?
- 2 kapsy na bankovky - snadné uložení hotovosti.
- 1 kapsa na mince se zapínáním na patentku - bezpečné místo pro mince.
- 5 přihrádek na platební karty, věrnostní karty nebo vizitky, včetně 1 kapsy s okénkem, ideální i na fotografii milované osoby.
- 3 přihrádky na dokumenty , včetně průhledné kapsy pro rychlý přístup k nejčastěji používaným dokumentům.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051277658 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Malý |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | západka |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 10,5 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 30 |
513 Kč
–52 %
Ultratenká kožená peněženka na karty a hotovost
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
245 Kč
od 308 Kč až –52 %
Pánská peněženka – měkká, lehká, klip na bankovky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 147 Kč
od 424 Kč –52 %
Pánská kožená peněženka – krátký horizontální design
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 202 Kč
od 578 Kč –52 %
Pánská koženková peněženka na druk
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 275 Kč
od 311 Kč –52 %
Pánská měkká peněženka – vodorovný design, více karet
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 148 Kč
od 632 Kč –52 %
Pánská kožená peněženka s nápisem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 301 Kč
od 835 Kč až –50 %
Pánská peněženka z hovězí kůže – RFID, krátký formát
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 418 Kč
od 1 276 Kč –47 %
Pánská peněženka pravá kůže NW489
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 672 Kč
od 710 Kč –50 %
Pánská peněženka Baellerry – dlouhý formát, velká kapacita
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 355 Kč
od 2 496 Kč –42 %
Pánská peněženka pravá kůže NW496
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 427 Kč
od 1 392 Kč až –50 %
Pánská kožená peněženka – psaníčko se dvěma zipy
Doručení 10-15 dní
(7 ks)
od 696 Kč
od 1 411 Kč až –50 %
Kožená velká peněženka ve stylu vintage
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 706 Kč
1 243 Kč
–49 %
Pánská peněženka přírodní kůže NW513
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
622 Kč
od 1 168 Kč –50 %
Unisex kožené peněženky na karty a mince
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 584 Kč
od 1 430 Kč –47 %
Luxusní kožené pouzdro se vzorem typu peněženka
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 753 Kč
od 642 Kč –52 %
Pánská peněženka s držákem na AirTag – RFID ochrana
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 306 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
