Pánská taška přes rameno z odolného polyesteru
Kód: ROV-25418-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
od 1 656 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH01L - CHRONOGRAF (zp354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
od 933 Kč
Made in EU
4 715 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791854 ASHER (zf040a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
2 947 Kč
Made in EU
od 4 190 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER TYSON 1792143 (zf100e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
od 2 619 Kč
Made in EU
1 725 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E6122A - EXCLUSIVE (zg249b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 078 Kč
Made in EU
1 706 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E7131A-6F1 - EXCLUSIVE (zg287b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 066 Kč
Made in EU
od 6 900 Kč –37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ7313 - MR. DADDY (zz005a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 4 312 Kč
Made in EU
od 2 413 Kč –37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8754A5-1A1 (zg375a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 1 508 Kč
Made in EU
1 026 Kč
–44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 16500 (zj088e)
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
570 Kč
Made in EU
1 224 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE - NF9114 (zn046a) -
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
680 Kč
Made in EU
od 1 623 Kč až –44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 968 Kč
Made in EU
1 708 Kč
–37 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V005L-1BUDF (zd066e) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 729 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20016A-1A3 (zg380a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 081 Kč
Made in EU
od 4 345 Kč –37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1710451 BAKER (zf043b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 2 716 Kč
Made in EU
1 828 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL11652A5-1A1 (zg354a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 143 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PACIFIC X0091-06 - dárková sada (zy094a)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
1 795 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT CH02L - CHRONOGRAF (zp351j) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
997 Kč
Detailní popis produktu
Pánská taška přes rameno z odolného polyesteru - Peterson
- Odolný materiál | Taška je vyrobena z odolného černého polyesteru. Tento materiál se vyznačuje nejen velmi vysokou životností, ale také snadným čištěním, zvýšenou nemačkavostí a zvýšenou odolností proti pronikání vody;
- Praktický a prostorný | Taška má 1 klasickou přihrádku a 4 prostorné kapsy. Taška pojme všechny nejnutnější věci, které potřebujete mít stále u sebe;
- Kapsy s rychlým přístupem | Na vnější straně tašky jsou 2 rychle přístupné kapsy, které oceníte při každodenním používání;
- Pohodlí a komfort nošení | Taška je vybavena popruhem s nastavitelnou délkou. Jeho délku můžete změnit během několika sekund.
Velká kapacita
Taška má klasickou 1 přihrádku a 4 prostorné kapsy . Uprostřed komory je další kapsa uzavíratelná na zip. V přední části tašky je klopa s magnetickým zavíráním, na které je další kapsa uzavíratelná na zip. Po otevření klopy uvidíme další, tentokrát otevřenou kapsu . Samozřejmostí byla další kapsa na zip na zadní straně tašky. Různé způsoby nošení
Je jen na vás, jak budete tašku nosit. Popruh s nastavitelnou délkou umožňuje pohodlné nošení tašky na rameni, přes tělo vpředu nebo vzadu .
Rychlé nastavení délky popruhu
Popruh má rychlé nastavení délky . Zkrácení nebo prodloužení popruhu vám zabere několik sekund. Délku popruhu si můžete upravit v rozmezí 77-150 cm. Rychlé nastavení vám umožní dokonale přizpůsobit tašku vaší výšce a postavě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Brašny Kapsičky a Crossbody |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051227752 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Muži |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 4 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 24,5 cm |
| Šířka: | 22 cm |
| Hloubka: | 7,5 cm |
| Maximální délka pásku: | 150 cm |
Made in EU
1 385 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
835 Kč
Made in EU
2 066 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno s klopou z přírodní nubukové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 245 Kč
Made in EU
2 699 Kč
–39 %
Vintage kožená taška pro muže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 626 Kč
Made in EU
1 634 Kč
–39 %
Pánská kabelka přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
985 Kč
Made in EU
1 241 Kč
–39 %
pánská taška přes rameno, malá taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
748 Kč
Made in EU
916 Kč
–39 %
Pánská kožená taška z nubuku se šňůrkou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
552 Kč
Made in EU
1 713 Kč
–39 %
Pánská malá kabelka přes rameno z pravé kůže,
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 032 Kč
Made in EU
1 143 Kč
–39 %
Praktická kordura taška přes rameno se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
689 Kč
Made in EU
1 691 Kč
–39 %
Pánská messenger taška z přírodní hovězí kůže 250587-MH
Doručení 2-4 dny
(7 ks)
1 019 Kč
Made in EU
1 538 Kč
–39 %
Klasická pánská taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
927 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
Městská, prostorná pánská messenger taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
2 286 Kč
–39 %
Pánská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 377 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Praktická pánská taška z polyesteru - Rovicky
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
508 Kč
Made in EU
1 130 Kč
–39 %
Pánská taška přes rameno z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
681 Kč
Made in EU
851 Kč
–39 %
Pánská messenger taška - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
513 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
