Pánská tenká peněženka
Kód: ROV-12953-UNIWSouvisející produkty
od 562 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP997
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 268 Kč
od 13 944 Kč –31 %
Zateplený kabát z jehněčí kůže s pravým kožíškem
Doručení 10-15 dní
(7 ks)
od 9 617 Kč
od 4 779 Kč –35 %
Zimní kožený kabát s podšívkou z králičí srsti
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
od 3 083 Kč
od 1 206 Kč až –50 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP987
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 603 Kč
17 128 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s přírodní vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 813 Kč
28 465 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s vlněnou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
19 631 Kč
6 710 Kč
–35 %
Pánský zimní kabát z jehněčí kůže s límcem a prošíváním
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
4 329 Kč
6 592 Kč
–35 %
Zimní péřový kabát z pravé jehněčí kůže s podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 253 Kč
11 711 Kč
–31 %
Zimní kožený kabát z americké hovězí kůže v farmářském stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 076 Kč
12 073 Kč
–31 %
Safari kabát z telecí kůže v klasickém retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 326 Kč
Made in EU
1 139 Kč
–44 %
Pánské hodinky NAVIFORCE LANCER -DUAL TIME (zn008a)
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
633 Kč
26 773 Kč
–31 %
Zimní kabát z japonské hovězí kůže v klasickém stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
18 464 Kč
15 661 Kč
–31 %
Zimní kožený kabát z pravé jehněčí kůže s péřovou výplní
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
10 801 Kč
11 842 Kč
–31 %
Pánský kožený kabát z jehněčí kůže s hřejivou podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 167 Kč
od 470 Kč –52 %
Pánské analogové hodinky s koženým páskem TP1001
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 224 Kč
17 173 Kč
–31 %
Zimní kabát z jehněčí kůže s dvojitým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 844 Kč
Detailní popis produktu
Pánská tenká peněženka z pravé lícové kůže s přihrádkou na zip - Rovicky
Pánská peněženka polské značky Rovicky®, vyrobena z jemně třpytivé přírodní hovězí kůže. Vyrobena tradičním způsobem, měkká a příjemná na dotek. Výběrem peněženky z tohoto materiálu si můžete být jisti, že kupujete výrobek na roky!
Model v horizontální orientaci bez vnějšího zapínání, vybaven řadou praktických přihrádek. Umožní vám schovat vše, co potřebujete. Její rozměry umožňují pohodlné nošení v kapse kalhot přesně tak, jak to máte rádi!
Vybavena technologií RFID STOP, která pomocí čtečky karet chrání peněženku před zloději.
Peněženka je zabalena v originální krabici s logem značky. Pokud budete chtít tuto peněženku věnovat jako dárek, ušetříte čas i peníze. Stačí ozdobná stuha nebo mašle a dárek je připraven!
Peněženka je vybavena:
- 6 přihrádek vyhrazených pro karty, vizitky nebo dokumenty standardního formátu, jako je průkaz totožnosti;
- 4 přihrádek pro větší dokumenty, jako je registrační dokument. Jedna z těchto přihrádek je průhledná - vyrobena ze silné fólie.
- 2 široké, otevřené kapsy na bankovky. Takový počet kapes vám umožní vložit do peněženky značné množství hotovosti v papírové verzi.
- 1 kapsa na mince uzavřená pevným drukem.
- 1 přihrádka na zip ve střední části peněženky.
Rozměry:
- výška: 9,5 cm
- šířka: 12 cm
- hloubka: 2 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051071379 |
| Značka: | Rovicky |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže lícová |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Velký |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Barva kování: | mosaz |
| Kapsa na mince: | spona |
| Ochrana RFID: | Ano |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Krabička: | Ano |
| Výška: | 9,5 cm |
| Šířka: | 12 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
737 Kč
–39 %
Hnědá kompaktní pánská peněženka s RFID
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
horizontální peněženka z pravé kůže s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
vertikální pánská peněženka z pravé kůže bez vnější spony
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 126 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže,
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
448 Kč
–39 %
pánská peněženka z ekokůže s magnetickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
270 Kč
Made in EU
1 126 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská peněženka z pravé kůže s reliéfním potiskem ve tvaru ryby
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
700 Kč
–39 %
Velká, vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
422 Kč
Made in EU
832 Kč
–39 %
pánská taška z ekokůže, ideální na dokumenty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
501 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s reliéfním motivem psa
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
871 Kč
–39 %
Malá pánská peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
525 Kč
Made in EU
1 067 Kč
–39 %
Pánská malá taška z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
643 Kč
Made in EU
503 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z ekokůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
303 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Klasická kožená pánská peněženka s patentním zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Malá kožená pánská peněženka se zapínáním na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Vertikální pánská peněženka z pravé kůže
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
520 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
