Pánské boty Memory Foam Big Star KK174206
Kód: BO-22532-NSouvisející produkty
7 094 Kč
–35 %
Klasická letecká bunda G1 z pravé hovězí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
4 577 Kč
od 10 720 Kč –31 %
Zimní bunda z ovčí kůže s kožešinou v bomber stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 7 393 Kč
od 13 112 Kč –31 %
Kožená bunda z kozí kůže v ležérním střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 9 043 Kč
od 7 000 Kč –31 %
Kožená letecká bunda s více kapsami v retro stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 828 Kč
od 1 099 Kč až –50 %
Pánská vintage bunda z umělé kůže, podzimní styl
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 550 Kč
6 617 Kč
–35 %
Motorkářská bunda z olejované jehněčí kůže s kapucí
Doručení 10-15 dní
(8 ks)
4 269 Kč
16 062 Kč
–31 %
Kožená bunda z toskánské kůže s vintage vzhledem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
11 077 Kč
od 5 823 Kč –35 %
Letecká bunda G1 z pravé jehněčí kůže s podšívkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 757 Kč
13 982 Kč
–31 %
Bunda z broušené telecí kůže v opraném vintage stylu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
9 643 Kč
5 289 Kč
–35 %
Pánská bunda z pravé hovězí kůže v jednoduchém střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
3 412 Kč
od 6 835 Kč –31 %
Vintage motorkářská bunda z pravé hovězí kůže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 714 Kč
od 2 942 Kč –42 %
Motocyklová pánská bunda kožená retro s prošíváním
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 682 Kč
7 971 Kč
–31 %
Semišová bunda z pravé hovězí kůže v elegantním střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
5 498 Kč
od 2 700 Kč –42 %
Koženková bunda s kožešinovým límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 543 Kč
12 832 Kč
–31 %
Motorkářská bunda z hovězí kůže v retro designu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
8 850 Kč
od 12 689 Kč –31 %
Elegantní kožená bunda z jehněčí kůže v slim střihu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 8 751 Kč
Detailní popis produktu
Pánské kozačky polské značky Big Star se svrškem z kombinace textilního materiálu a eko kůže. Klasický šněrovací model. Boty mají unikátní stélku MEMORY FOAM SYSTEM, která si pamatuje tvar chodidla, poskytuje perfektní padnutí a tlumí nárazy. Navíc je odolný proti deformaci a umožňuje odpařování vlhkosti a regulaci teploty. Zpevněná pata stabilizuje chodidlo. Při výběru velikosti použijte tabulku velikostí.
41-26,5/42-27/43-28/44-28,5/45-29cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kotníkové boty (chukka boots) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Textilie, Ekologická kůže |
| Materiál stélky: | Textilní |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Plochý |
| Vrchní výška: | 13,5 cm |
| Výška podpatku: | 3,5 cm |
| Platforma/Podrážka: | 2,5 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 34 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 29 |
| Horní šířka: | 8,5 |
| Celková hmotnost v gramech: | 2136.33 |
| Typ izolace: | Ne |
| Země původu: | Čína |
| Výška: | wysokie |
| Výrobce: | Big Star |
od 2 242 Kč –42 %
Pánské retro kožené kotníkové boty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 281 Kč
Made in EU
3 117 Kč
–36 %
Kožené Traperky Kotníkové Boty Pánské Zateplené Big Star OO174164
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
1 985 Kč
Made in EU
Pánské vysoké tenisky s lesklými prvky - V1 OM-FOSH-0178
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 043 Kč
Made in EU
Pánské kotníkové boty s ozdobnými poutky - V3 OM-FOSH-0176
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
758 Kč
od 1 262 Kč až –50 %
Zimní pánské kotníkové boty s koženým svrškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 664 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Semišové Pánské Trekingové Boty Big Star SS174264
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 677 Kč
od 1 782 Kč –42 %
Pánské pracovní boty s ocelovou špičkou do terénu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 019 Kč
Made in EU
Pánské tenisky patchwork z kombinovaných materiálů - V1 OM-FOSL-0144
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
874 Kč
od 1 683 Kč až –47 %
Pánské kotníkové boty s asymetrickou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 946 Kč
od 1 521 Kč až –47 %
Kožené prodyšné boty pánské pohodlné s odznakem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 801 Kč
od 1 627 Kč až –47 %
Pánské taktické kotníkové boty
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 913 Kč
Made in EU
Pánské vysoké tenisky se zipem pro snadné obouvání - V1 OM-FOTH-0184
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
842 Kč
Vrácení zdarma
1 730 Kč
–66 %
Pánské semišové boty chelsea - ČERNÉ 48
Skladem v Praze
(1 ks)
579 Kč
Made in EU
1 726 Kč
–36 %
Lehké Zateplené Pánské Trekingové Boty Voděodolné McBraun
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 099 Kč
Made in EU
1 417 Kč
–36 %
Pánské turistické boty s vyhříváním Wivelle
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
903 Kč
Made in EU
1 260 Kč
–36 %
Pánské Sněhule Na Zip Zateplené Kožešinou Linnora
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
803 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
