Pánské kožené tenisky BIG STAR NN174287
Kód: BO-30441-NSouvisející produkty
Made in EU
Pánské džínové kalhoty CARROT FIT s ozdobnými šipkami
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
764 Kč
Made in EU
Pánské jogger kalhoty s cargo kapsami a potiskem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
978 Kč
Made in EU
1 629 Kč
–44 %
Pánské riflové kalhoty džíny UX4226
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
900 Kč
Detailní popis produktu
Pánské tenisky vyrobené z přírodní kůže. Podrážka je pevná a pružná, co zajišťuje stabilitu na různých površích. Jejich moderní design skvěle ladí jak s džíny, tak s krátkými šortkami. Skvěle se hodí k každodenním outfitům! Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
41-26,5/42-27,5/43-28,5/44-29/45-29,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Sportovní Boty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva podrážky: | Černá |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Přírodní kůže |
| Materiál stélky: | Eko semišová kůže |
| Zazeplení: | Chybí |
| Typ podpatku: | Bez paty |
| Vrchní výška: | 6 cm |
| Platforma/Podrážka: | 2 cm |
| Horní šířka: | 10 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 33 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 21 |
| Celková hmotnost v gramech: | 1501.5 |
| Typ izolace: | Ne |
| materiál podrážky: | umělá hmota |
| Špička: | kulatá |
| Země původu: | Čína |
| Výška: | niskie |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| Pravá kůže - cedulka: | Ano |
| Výrobce: | Big Star |
Made in EU
2 569 Kč
–36 %
Mužské sportovní tenisky s paměťovou pěnou Memory Foam od Big Star NN174345
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 636 Kč
Made in EU
2 712 Kč
–36 %
Pánské Trekingové Sportovní Boty Big Star OO174367 HI-POLY SYSTEM
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 728 Kč
Made in EU
1 521 Kč
–36 %
pánské tenisky z ekokože Radikalle
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
969 Kč
1 573 Kč
–49 %
Pánské sportovní boty, tenisky GOOHO G138
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
787 Kč
Made in EU
2 660 Kč
–36 %
Pánská klasická sportovní obuv Memory Foam Big Star KK174271
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 694 Kč
Made in EU
2 282 Kč
–36 %
Pánské Sneakersy Na Platformě Zamszové Big Star OO174012
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 453 Kč
Made in EU
1 901 Kč
–36 %
Pánské tenisky Big Star NN174067 Memory Foam System
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 211 Kč
Made in EU
3 117 Kč
–36 %
Pánské Sportovní Boty Na Trekking A Trail SPEED HIKER 4F 4FWMM00FOTSM036-20S
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 985 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Semišové Pánské Tenisky Big Star OO174303 Hi-Poly System -
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
1 677 Kč
Made in EU
2 632 Kč
–36 %
Kožené Pánské Tenisky Big Star OO174297 Hi-Poly System
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 677 Kč
Made in EU
1 550 Kč
–36 %
Nízké Pánské Tenisky Big Star SS174078
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
987 Kč
Made in EU
3 117 Kč
–36 %
Pánské tenisky SPEED HIKER 4F 4FWMM00FOTSM037
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 985 Kč
Made in EU
2 345 Kč
–36 %
Pánské tenisky s paměťovou pěnovou podrážkou Big Star NN174348
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 494 Kč
Made in EU
1 359 Kč
–36 %
Klasické pánské sportovní boty McBraun
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
865 Kč
Made in EU
1 114 Kč
–36 %
Klasická pánská sportovní obuv Šněrovací Jasper
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
710 Kč
Made in EU
2 265 Kč
–36 %
Pánské tenisky LEE LIAN MEN LOW 50253045
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 443 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
