Peněženka pánská kožená na karty Always Wild®
Kód: ROV-8070-UNIW ROV-13316-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 769 Kč
–44 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN 12155-5 (zl012a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
983 Kč
Made in EU
6 381 Kč
–37 %
Pánské hodinky HUGO BOSS 1513496 - NAVIGATOR (zh010b)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
3 988 Kč
Made in EU
2 133 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL20011A-1A2 (zg378a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 333 Kč
Made in EU
3 704 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER Theo 1710439 (zf115a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(5 ks)
2 315 Kč
Made in EU
4 570 Kč
–37 %
Pánské hodinky EMPORIO ARMANI CLASSIC AR1733 + BOX (zi084b)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 856 Kč
Made in EU
1 448 Kč
–44 %
Pánské hodinky PERFECT A8026 (zp292b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
805 Kč
Made in EU
1 746 Kč
–44 %
Pánské hodinky CASIO MTP-V001GL-7B (zd080a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
970 Kč
Made in EU
6 092 Kč
–37 %
Pánské hodinky DIESEL DZ4476 - MEGA CHIEF (zz004n)
Doručení 3-5 dny
(4 ks)
3 808 Kč
Made in EU
od 1 211 Kč –44 %
Pánské hodinky JORDAN KERR - 3978G (zj094d)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 673 Kč
Made in EU
1 771 Kč
–37 %
Pánské hodinky PAUL LORENS - PL8071A3-1A1 (zg374a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 107 Kč
Made in EU
4 213 Kč
–37 %
Pánské hodinky TOMMY HILFIGER 1791118 (zf066a)
Doručení 3-5 dny
(6 ks)
2 634 Kč
Made in EU
2 423 Kč
–37 %
Pánská dárková sada PAUL LORENS - Hodinky + Náramek (zg370f)
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 514 Kč
Made in EU
1 514 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 8709A2 (zg209a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
841 Kč
Made in EU
1 698 Kč
–37 %
Pánské hodinky DANIEL KLEIN EXCLUSIVE 12169-5 (zl009a) + BOX
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 062 Kč
Made in EU
1 714 Kč
–37 %
Hodinky G. ROSSI - E9753A2-1A3 - EXCLUSIVE (zg302b) + BOX
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
1 071 Kč
Made in EU
1 558 Kč
–44 %
Hodinky G. ROSSI - 10077A (zg208c) + BOX
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
866 Kč
Detailní popis produktu
Pánská kožená peněženka Always Wild® na karty N014-VTK-D ČERNÁ
Skvělá peněženka polské značky Always Wild® vyrobená z přírodní kůže.
Filigránové tvary umožňují pohodlné nošení v kapse kalhot.
Má spoustu kapes na karty, včetně odnímatelné části, která pojme 2 karty.
produkt polské značky Always Wild®
- vysoká kvalita díky kvalitní telecí kůži , ze které byla šitá peněženka
- produkt je vybaven spoustou přihrádek na dokumenty a prostornými částmi za peníze
- dárková krabička v ceně
- výška: 9,3 cm
- šířka: 11,7 cm
- hloubka: 2 cm
- Kapsy na mince: 1
- Počet kapes na bankovky: 1
- Počet slotů na karty: 8
- Spona: nedostatek
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Peněženky a Malé Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Always Wild |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Peněženka |
| Tvar: | Horizontální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Elegantní |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet slotů pro karty: | 6-10 |
| Kapsa na mince: | uzavřena západkou |
| Krabička: | Ano |
| Doklad o registraci: | nesedí |
| Výška: | 9,3 cm |
| Šířka: | 11,7 cm |
| Tloušťka: | 2 cm |
Made in EU
931 Kč
–39 %
Dárková sada: pánská kožená peněženka a klíčenka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
561 Kč
Made in EU
1 483 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
894 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
737 Kč
–39 %
Kožená pánská peněženka Always Wild® na karty
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
444 Kč
Made in EU
1 464 Kč
–39 %
Velká pánská kožená peněženka na patentky
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
882 Kč
Made in EU
1 099 Kč
–39 %
Dvoubarevná peněženka z přírodní kůže bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
662 Kč
Made in EU
827 Kč
–39 %
Malá peněženka pro muže z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
498 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka s vlasteneckým vzorem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
755 Kč
–39 %
Originální kožená pánská peněženka Cavaldi®
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
455 Kč
Made in EU
863 Kč
–39 %
Krásná, barevná pánská peněženka z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
520 Kč
Made in EU
881 Kč
–39 %
Černá kožená peněženka Forever Young® pro muže s prošíváním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
531 Kč
Made in EU
1 325 Kč
–39 %
Velká kožená pánská peněženka na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
799 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Dvoubarevná pánská peněženka z přírodní kůže, bez zapínání
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Pánská kožená peněženka na patentku
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
972 Kč
–39 %
Vertikální pánská kožená peněženka z dvoubarevné přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
586 Kč
Made in EU
773 Kč
–39 %
Originální pánská peněženka z lícové kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
466 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
