Praktická dámská ledvinka
Kód: ROV-28952-UNIW ROV-28951-UNIW ROV-28953-UNIW ROV-28954-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
1 364 Kč
–39 %
školní batoh z prodyšného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
822 Kč
Made in EU
971 Kč
–39 %
Velký polyesterový cestovní batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
585 Kč
Made in EU
1 434 Kč
–39 %
Malý prošívaný módní batoh z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
864 Kč
Made in EU
2 895 Kč
–39 %
Malý dámský kožený batoh s kapsami
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 765 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–39 %
Klasický dámský batoh z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
727 Kč
Made in EU
1 063 Kč
–39 %
městský batoh přes jedno rameno z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
641 Kč
Made in EU
1 679 Kč
–39 %
Velký, městský dámský batoh z plátna
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 011 Kč
Made in EU
1 816 Kč
–39 %
Městský batoh s kapsou na notebook - Himawari
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 094 Kč
Made in EU
1 502 Kč
–39 %
velký dámský batoh z polyesteru a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
905 Kč
Made in EU
1 600 Kč
–39 %
Béžový batoh s USB portem pro 13,3" notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
964 Kč
Made in EU
1 238 Kč
–39 %
dámská crossbody kabelka, batoh na jedno rameno z eko kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
746 Kč
Made in EU
1 500 Kč
–39 %
nylonový dámský batoh s popruhem na zavazadla
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
904 Kč
Made in EU
5 442 Kč
–39 %
Velký akademický batoh pravá kůže Old Pelle cestovní velký
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 319 Kč
4 593 Kč
–39 %
kožený dámský batoh s bezpečným přístupem do interiéru
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 801 Kč
Detailní popis produktu
Praktická dámská ledvinka z polyesteru v černé barvě - Peterson
- Vysoce kvalitní materiál | Vyrobeno z vysoce kvalitního polyesteru;
- Prostorný interiér | Správně navržené úložné přihrádky zajišťují dokonalou organizaci;
- Pohodlí při nošení | Díky nastavitelnému popruhu bude taška perfektně sedět bez ohledu na vaši výšku a postavu;
- Spona Fastex | Rychlé a pohodlné upevnění.
Přihrádka a kapsy
Taška se zapíná bezpečnými zipy. Díky prostorné přihrádce a 3 kapsám si všechny vaše drobnosti najdou své místo.
Ledvina je vybavena:
- velká přední kapsa;
- bezpečnostní kapsa na zadní straně;
- vnitřní kapsa se zipem.
Spolehlivý v každé situaci
Městský styl, cestování, fyzická aktivita – taška se přizpůsobí vašemu životnímu stylu.
- Nastavitelný popruh umožňuje nosit kabelku na boku nebo přes rameno, a přizpůsobit ji tak příležitosti a vašemu stylu.
- Robustní rychloupínací přezka Fastex zajišťuje bezpečné uchycení a zároveň umožňuje v případě potřeby rychlé vyjmutí tašky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | ledvinky a sáčky |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Malý |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na boku |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 21 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Maximální délka pásku: | 104 cm |
| Minimální obvod: | 92 cm |
| Maximální obvod: | 134 cm |
Made in EU
1 009 Kč
–39 %
Elegantní dámská brašna z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
608 Kč
Made in EU
576 Kč
–39 %
kožené pouzdro na karty bez zapínání s RFID systémem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
347 Kč
Made in EU
703 Kč
–39 %
Dámská mini kabelka-peněženka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
424 Kč
od 434 Kč –52 %
Pánská plátěná ledvinka s kapsami na telefon a peněženku
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 207 Kč
od 665 Kč –52 %
Pánská stehenní ledvinka na motorku nebo pracovní nástroje
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 317 Kč
od 317 Kč –52 %
Měkké kožené pouzdro na brýle v kompaktním designu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 151 Kč
Made in EU
1 207 Kč
–39 %
Městská prošívaná dámská taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
727 Kč
Made in EU
469 Kč
–39 %
Zápisník B6 s tečkovaným potiskem a elastickým zapínáním
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
283 Kč
Made in EU
1 875 Kč
–39 %
Dámská bederní taška ledvinka kožená PETERSON
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 130 Kč
od 266 Kč –52 %
Voděodolná ledvinka na běhání a telefon pro ženy i muže
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 127 Kč
Made in EU
541 Kč
–39 %
kožené pouzdro na klíče a mince
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
326 Kč
Made in EU
1 384 Kč
–39 %
Pánská kožená ledvinka se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
834 Kč
Made in EU
932 Kč
–39 %
pánská ledvinka s vnější kapsou na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
562 Kč
Made in EU
685 Kč
–39 %
Kožené elegantní pouzdro na doklady
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
413 Kč
Made in EU
416 Kč
–39 %
Taška pod rameno, taška na kolo na zip AR-S-101
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
251 Kč
od 290 Kč –52 %
Koženkový mini cardholder
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 138 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
