Praktický dámský shopper na rameno
Kód: ROV-28345-UNIWSouvisející produkty
1 990 Kč
–39 %
Přiléhavé maxi šaty s zavinovacím výstřihem a rozparkem 645-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s vlečkou a spadlými rameny s korálky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
od 2 315 Kč –39 %
Dlouhé španělské šaty na jedno rameno 317-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 403 Kč
Made in EU
5 675 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka se širokou tylovou sukní
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
3 378 Kč
Made in EU
3 067 Kč
–40 %
Krajkové dlouhé šaty bez rukávů EVA & LOLA 7815-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 826 Kč
Made in EU
4 510 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s tenkými ramínky, odhalená záda
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 685 Kč
Made in EU
2 762 Kč
–40 %
Společenské šaty s hranatým výstřihem 51006-2
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 644 Kč
Made in EU
1 687 Kč
–44 %
Jednoduché dlouhé šaty maxi VT090 VENATION
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
943 Kč
Made in EU
2 462 Kč
–44 %
Midi šaty, nabíraný vršek se španělským výstřihem M1169
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 376 Kč
Made in EU
4 952 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s ramínky, efekt stínování
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 948 Kč
Made in EU
3 646 Kč
–40 %
Dlouhé šaty s tylovými volánky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 170 Kč
2 039 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a průhlednými rukávy 655-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 236 Kč
Made in EU
od 2 721 Kč –39 %
CINDY dlouhé šaty s výstřihem vpředu a vzadu 246-1
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
od 1 650 Kč
Made in EU
3 867 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s ramínky a 3D květinami 77002-5
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 302 Kč
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé plisované šaty s korzetem a šněrováním vzadu 77003-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
Detailní popis produktu
Praktický, černý dámský shopper na rameno - Peterson
- Módní design | Kabelka, která skvěle doplní váš každodenní styling. Model v černé barvě;
- Kvalitní materiál | Vyrobeno ze speciálně vybrané Cordury, která mu dodává elegantní vzhled a zaručuje kvalitu na léta;
- Správně navržený interiér | Díky četným kapsám je taška mimořádně praktická. Každá maličkost najde své místo;
- Pohodlí při nošení | Vysoká ucha umožňují pohodlné nošení tašky v ruce nebo na rameni.
Praktické opatření
Taška se vyznačuje:
- Prostorná přihrádka na zip se 2 otevřenými přihrádkami a 1 kapsou na zip;
- 2 kapsy na předním panelu: jedna na zip, druhá na magnetický klip;
- 2 otevřené boční kapsy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051246135 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 6+ |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 31 cm |
| Výška rukojeti: | 29 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 16 cm |
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Stylová kabelka s ozdobným panelem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 467 Kč
–39 %
Dámská shopper taška z ekokůže s přídavnou kabelkou
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
884 Kč
Made in EU
1 183 Kč
–39 %
polyesterová víkendová cestovní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
713 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Velká shopper taška přes rameno elegantní
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
4 617 Kč
–39 %
Nákupní taška z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
2 782 Kč
Made in EU
2 754 Kč
–39 %
Dámská kožená kabelka s peněženkou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
1 659 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Sienna FL38
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 673 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Pohodlná dámská nákupní taška shopper kabelka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Liv FL41
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
2 170 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Prošívaná dámská nákupní taška shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
prostorná dámská taška s přihrádkou na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
Made in EU
3 991 Kč
–39 %
Velká dámská kožená taška přes rameno
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
2 404 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Maya FL39
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 761 Kč
Made in EU
1 087 Kč
–39 %
malá, dámská shopper taška s kapsami na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
655 Kč
Made in EU
1 082 Kč
–39 %
městská taška přes rameno z nylonu se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
652 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
