Klasická, velká dámská kabelka
Kód: ROV-30069-UNIW ROV-30070-UNIW ROV-30068-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 943 Kč
–41 %
Maxi šaty s otevřenými zády M858
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 319 Kč
Made in EU
3 067 Kč
–40 %
Krajkové dlouhé šaty bez rukávů EVA & LOLA 7815-9
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 826 Kč
Made in EU
4 972 Kč
–40 %
Dlouhé plisované šaty s korzetem a šněrováním vzadu 77003-3
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 960 Kč
Made in EU
2 581 Kč
–41 %
Maxi šaty se zavazovacím výstřihem K042
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 518 Kč
Made in EU
od 3 365 Kč –40 %
Dlouhé tylové šaty s vlečkou na špagetová ramínka
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 2 003 Kč
Made in EU
1 687 Kč
–44 %
Jednoduché dlouhé šaty maxi VT090 VENATION
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
943 Kč
Made in EU
3 365 Kč
–40 %
Dlouhé šaty bez rukávů s řasením a volánkovým rozparkem
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 003 Kč
Made in EU
od 2 413 Kč –39 %
Řasené šifonové šaty s výstřihem a páskem 414-2
Skladem v Praze
(>8 ks)
od 1 462 Kč
Made in EU
4 696 Kč
–41 %
Šifonové maxi šaty s rozparkem MOE M781
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 763 Kč
Made in EU
2 949 Kč
–39 %
Dlouhé brokátové šaty s korzetovým šněrováním 589-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 787 Kč
Made in EU
4 671 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka s rozparkem na nohavici
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 780 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Maxi šaty s odhalenými zády a rameny K252
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
977 Kč
Made in EU
od 1 746 Kč –39 %
dlouhé saténové šaty na jedno rameno s růžemi 580-2 AURORA
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
od 1 059 Kč
2 738 Kč
–39 %
unikátní dlouhé šaty s tylovými rukávy a výstřihem 640-2 LORETTA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 659 Kč
od 2 673 Kč –39 %
633-4 AURELIA długa sukienka na wesele z rozcięciem i dekoltem w caro - błękitna z brokatem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 620 Kč
Detailní popis produktu
Klasická, velká dámská kabelka v hnědé a ecru barvě - Peterson
- Styl a elegance – nadčasový design se hodí k mnoha stylům.
- Vysoce kvalitní zpracování – pevný materiál a precizní provedení.
- Každodenní funkčnost – dobře organizovaný interiér a promyšlené uspořádání kapes.
- Lehkost a pohodlí – navzdory své kapacitě váží pouhých 630 g.
- Moderní detaily – zlaté kování, stylové přezky a decentní logo značky.
Interiér – Váš prostor, vaše pravidla
Určeno pro ženy, které si cení organizovanosti a pořádku:
- hlavní přihrádka – pojme všechny nejdůležitější věci: dokumenty, peněženku, kosmetickou taštičku nebo tablet.
- vnitřní kapsa na zip – ideální pro drobné předměty vyžadující dodatečnou ochranu.
- vnitřní přepážka – umožňuje lepší organizaci obsahu tašky.
- vnější otevřená kapsa – rychlý přístup k praktickým věcem.
Nošení – přizpůsobte si ho svému stylu
Díky promyšlenému designu můžete tašku nosit několika způsoby:
- V ruce – elegantní díky kratším rukojetím, vysokým 12 cm.
- Na rameni nebo crossbody – pohodlné, dlouhé popruhy (35 cm) umožňují nošení na těle.
- Pro každou příležitost – bude perfektní do práce, na nákupy nebo na setkání s přáteli.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Textil |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Hnědá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | klips magnetyczny |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | kapsa na zip |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 36 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Výška rukojeti: | 12 cm |
Made in EU
1 165 Kč
–39 %
městská, jednokomorová nákupní taška pro ženy z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
702 Kč
5 433 Kč
–39 %
Kožená business shopper taška s přihrádkou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
3 313 Kč
Made in EU
610 Kč
–39 %
Dámská polyesterová plážová taška s kotvami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
368 Kč
Made in EU
4 585 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška s třásněmi, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(8 ks)
2 796 Kč
4 246 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 589 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
sportovní tréninková taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
1 694 Kč
–39 %
Stylová dámská kabelka s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 021 Kč
3 737 Kč
–39 %
Velká semišová kožená shopper taška s kapsou
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 279 Kč
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s uchy a odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Velká dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(3 ks)
1 061 Kč
Made in EU
od 3 737 Kč –39 %
Dámská kabelka, hobo bag , přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 2 279 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s motivem ovoce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
dámská taška shopper z polyesteru s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 341 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z ekokůže, zapínání na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
