Velká dámská kabelka z přírodní kůže
Kód: ROV-29547-UNIW ROV-29548-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
od 2 673 Kč –39 %
633-4 AURELIA długa sukienka na wesele z rozcięciem i dekoltem w caro - błękitna z brokatem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 620 Kč
Made in EU
4 369 Kč
–40 %
Jemné, dlouhé šaty na ramínka s řasením 78001-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 601 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s tylem a odhalenými rameny 60010-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
od 2 851 Kč –39 %
Dlouhé šaty s výstřihem, rozparkem a mašlemi na ramenou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 728 Kč
Made in EU
5 675 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka se širokou tylovou sukní
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
3 378 Kč
Made in EU
1 438 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s krajkou a síťovinou 617-3
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
872 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s výstřihem a rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
2 689 Kč
–39 %
Módní maxi šaty rozparkem na nohavicích 648-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
Made in EU
od 2 039 Kč –39 %
Plisované midi šaty s hlubokým výstřihem a volánky 434-1 LISA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 236 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
Dlouhé saténové šaty s výstřihem a mašlí 508-1 CINDY
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
3 128 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s vázáním na mnoho způsobů 509-1
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 896 Kč
Made in EU
3 264 Kč
–40 %
Večerní šaty s třpytivými pásky 51001-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 943 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty bez rukávů s výstřihem 58003-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 764 Kč
Made in EU
3 190 Kč
–41 %
Maxi saténové šaty na ramínka s rozparkem K155
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 876 Kč
Made in EU
3 947 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty s perličkami a krajkou
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 350 Kč
Made in EU
od 3 176 Kč –39 %
dlouhé exkluzivní šaty s výstřihem a rozparkem 587-1 MONIQUE
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 1 925 Kč
Detailní popis produktu
Velká dámská kabelka z přírodní kůže a polyamidového vlákna v béžové a hnědé barvě - Peterson
- Univerzální styl, vhodný pro mnoho příležitostí.
- Velká kapacita bez kompromisů.
- Sada obsahuje praktický organizér s nastavitelným popruhem.
- Pohodlné rukojeti.
- Vyrobeno z kvalitních materiálů.
Odnímatelný ramenní popruh
Taška je dodávána s dlouhým popruhem připevněným karabinami. Popruh je nastavitelný a má maximální délku 130 cm.
Organizátor, který dělá rozdíl
Sada obsahuje odnímatelný organizér, který může fungovat jako samostatná taška. Má vlastní přihrádku, jednu otevřenou a jednu na zip – ideální na drobnou kosmetiku, telefon nebo peněženku. Díky odnímatelnému popruhu lze organizér rychle proměnit v pohodlnou tašku přes rameno – ideální pro rychlý výlet do obchodu nebo schůzku s přítelem.
Parametry organizéru:
- výška: 23 cm
- šířka: 32 cm
- hloubka: 9 cm
- Počet komor: 1
- Počet kapes: 2
- Barva kování: zlatá
Kapacita, která překvapí
- Tato taška má spoustu prostoru. Snadno se do ní vejde notebook, dokumenty A4 , diář, kosmetická taštička nebo skládací deštník.
- Vysoká, široká a hluboká , je navržena pro pohodlné uložení větších předmětů, aniž byste je museli nacpat. Celá jednotka je na zip, což zajišťuje pocit bezpečí a pořádku uvnitř .
Minimalistická elegance s texturou
- Vnější vzhled tašky zaujme svou jednoduchostí a důrazem na detail. Hladké lemování z pravé kůže se v kombinaci s jemně texturovaným polyamidovým vláknem vytváří vyvážený kontrast mezi funkčností a estetikou.
- Jemná struktura látky dodává tašce elegantní vzhled, ale ne přehnaně formální.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | Ekologická kůže |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Béžová |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Zlatá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | Bez kapes |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 39 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Výška rukojeti: | 29 cm |
| Maximální délka pásku: | 130 cm |
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s nastavitelnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Velká dámská kabelka s pohodlnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 145 Kč
–39 %
Dámská shopper taška na pohodlných rukojetích
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
690 Kč
Made in EU
1 773 Kč
–39 %
Klasická, velká dámská kabelka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 068 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Pohodlná dámská nákupní taška shopper kabelka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Prostorná dámská kabelka z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká dámská shopper kabelka taška na jaro-léto
Doručení 2-4 dny
(6 ks)
411 Kč
2 889 Kč
–39 %
Italská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 762 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Prošívaná dámská nákupní taška shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
4 246 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
2 589 Kč
Made in EU
od 3 737 Kč –39 %
Dámská kabelka, hobo bag , přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 2 279 Kč
Made in EU
1 007 Kč
–39 %
Velká dámská nylonová taška s pohodlnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
Módní dámská shopper kabelka s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
1 473 Kč
–39 %
Kabelka z ekokůže s odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
888 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
