Velká dámská nákupní taška se zapínáním na zip a vnější kapsou
Kód: ROV-30221-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé třpytivé šaty flitrované s krátkými rukávy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
2 851 Kč
–39 %
Třpytivé maxi šaty na jedno rameno s rozparkem 658-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 728 Kč
3 063 Kč
–39 %
Elegantní dlouhé šaty s růží, páskem a rozparkem 653-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 856 Kč
Made in EU
2 462 Kč
–44 %
Midi šaty, nabíraný vršek se španělským výstřihem M1169
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 376 Kč
Made in EU
3 947 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty s perličkami a krajkou
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 350 Kč
od 1 990 Kč –39 %
Dlouhé, lesklé večerní šaty na jedno rameno 656-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 206 Kč
Made in EU
2 690 Kč
–40 %
Společenské šaty s korálky plesové šaty se síťovinou
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 601 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s vlečkou a spadlými rameny s korálky
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé tylové šaty s vázáním na zádech a odhalenými rameny
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
1 764 Kč
Made in EU
3 867 Kč
–40 %
Společenské maxi šaty s ramínky a 3D květinami 77002-5
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 302 Kč
Made in EU
4 952 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty na ramínka s krajkovým topem 74002-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 948 Kč
Made in EU
3 943 Kč
–41 %
Maxi šaty s otevřenými zády M858
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 319 Kč
Made in EU
3 264 Kč
–40 %
Večerní šaty s třpytivými pásky 51001-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 943 Kč
Made in EU
2 689 Kč
–39 %
dlouhé šaty na jedno rameno s leskem a rozparkem 600-1 SELENA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 630 Kč
Made in EU
od 2 851 Kč –39 %
Dlouhé šaty s výstřihem, rozparkem a mašlemi na ramenou
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 728 Kč
1 990 Kč
–39 %
luxusní dlouhé šaty brokáts elegantním střihem 636-1 VERONICA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Detailní popis produktu
Velká, černá dámská nákupní taška se zapínáním na zip a vnější kapsou, jedna přihrádka - Peterson
- Prostorný jednokomorový design se dvěma dalšími kapsami.
- Vnitřek je podšitý vysoce kvalitní podšívkou, praktickou pro každodenní použití.
- Zapínání na pohodlné zipy.
- Dva typy rukojetí – lze nosit v ruce nebo na rameni.
- Odnímatelný, nastavitelný ramenní popruh upevněný na karabinkách.
Váš každodenní společník
Všestranná taška, která zvládne jakoukoli výzvu. Snadno si ji můžete vzít do práce, na nákupy, na cesty nebo na setkání s přáteli. Pohodlná ucha a nastavitelný popruh vám umožní přizpůsobit si styl nošení a její nadčasový design zajistí, že bude vždy vypadat stylově.
Funkční interiér
- Taška je navržena tak, aby pojala vše, co na den potřebujete. Prostorný hlavní oddíl snadno pojme potraviny, dokumenty a další nezbytnosti.
- Uvnitř je další kapsa na zip – ideální na klíče, telefon nebo peněženku. V zadní části tašky najdete praktickou kapsu s rychlým přístupem, také na zip, abyste měli své nezbytnosti vždy po ruce.
Pohodlné na nošení
Nákupní taška má nastavitelný ramenní popruh, který lze roztáhnout až do délky 115 cm, takže si jej můžete snadno přizpůsobit své výšce a preferencím. Tašku můžete pohodlně nosit na rameni nebo přes tělo – podle toho, co vám nejvíce vyhovuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051277627 |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | shopper/hobo |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 2 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 40 cm |
| Šířka: | 47 cm |
| Hloubka: | 18 cm |
| Výška rukojeti: | 13 cm |
| Maximální délka pásku: | 115 cm |
Made in EU
1 023 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s uchy a odnímatelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
617 Kč
Made in EU
3 228 Kč
–39 %
Dámská kabelka, hobo taška, přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 968 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
Pohodlný dámský shopper z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Prostorná městská nákupní taška A4 shopperka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
Módní dámská shopper taška s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
1 027 Kč
–39 %
Velká dámská kabelka s pohodlnými uchy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
619 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper kabelka z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
nákupní taška s popruhem přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
Kožená semišová kabelka Maya FL39
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
2 761 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
dámská nákupní taška shopper se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
646 Kč
–39 %
Dámská plážová taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Prošívaná dámská nákupní taška shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
1 761 Kč
–39 %
Stylová kabelka s ozdobným panelem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 061 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
shopper taška se zipem - Peterson
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
2 754 Kč
–39 %
Dámská kožená kabelka s peněženkou
Doručení 2-4 dny
(5 ks)
1 659 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
