polyesterová víkendová cestovní taška
Kód: ROV-29820-UNIW ROV-29821-UNIW ROV-29818-UNIW ROV-29819-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
3 014 Kč
–39 %
Dlouhé lesklé šaty se zavazováním na zádech 566-1 PERLA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 827 Kč
Made in EU
3 537 Kč
–41 %
Šaty s řasením a šerpou M891
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 081 Kč
Made in EU
3 363 Kč
–41 %
Dlouhé kimono šaty večerní s výstřihem K143
Skladem v Praze
(>8 ks)
1 978 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
Dlouhé saténové šaty s výstřihem a mašlí 508-1 CINDY
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
lesklé dlouhé šaty s výstřihem a dlouhými rukávy 572-1 NELA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
5 675 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka se širokou tylovou sukní
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
3 378 Kč
Made in EU
od 2 039 Kč –39 %
Plisované midi šaty s hlubokým výstřihem a volánky 434-1 LISA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 236 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Maxi šaty s odhalenými zády a rameny K252
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
977 Kč
Made in EU
4 510 Kč
–40 %
Dlouhé šaty se širokými ramínky, top s flitry
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 685 Kč
Made in EU
1 925 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a krátkými rukávy 562-2 NASTIA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 167 Kč
1 990 Kč
–39 %
luxusní dlouhé šaty brokáts elegantním střihem 636-1 VERONICA
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 206 Kč
Made in EU
4 696 Kč
–41 %
Šifonové maxi šaty s rozparkem MOE M781
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 763 Kč
Made in EU
2 462 Kč
–44 %
Midi šaty, nabíraný vršek se španělským výstřihem M1169
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 376 Kč
Made in EU
1 876 Kč
–39 %
Plisované midi šaty s dlouhými rukávy a výstřihem 504-3 VIVIANA
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 137 Kč
Made in EU
od 3 176 Kč –39 %
dlouhé exkluzivní šaty s výstřihem a rozparkem 587-1 MONIQUE
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
od 1 925 Kč
Detailní popis produktu
Tmavě modrá polyesterová víkendová cestovní taška - Peterson
- Velká kapacita.
- Na rameni nebo v ruce – vyberte si, jak ho budete nosit.
- Na výlet, do práce nebo do posilovny.
- Funkce uchycení kufru – ideální na cestování.
Navrženo s ohledem na vaše potřeby
- Tato taška má velký hlavní prostor a tři další kapsy pro snadnou organizaci. Dokumenty, kosmetická taštička, klíče a telefon mají své vlastní místo.
- Navíc vnější kapsy umožňují rychlý přístup k nejnutnějším věcem – aniž byste museli prohledávat celou tašku.
Dobře promyšlený interiér vám pomůže udržet vše pod kontrolou – bez ohledu na váš denní program.
Pohodlí při nošení
V každodenním životě není prostor pro kompromisy – proto vám tato taška dává na výběr.
- Můžete ho nosit v ruce, přehodit přes rameno nebo si ho přehodit přes tělo, když potřebujete mít volné ruce.
- Nastavitelný a odnímatelný popruh vám umožňuje přizpůsobit si způsob nošení dané situaci – ráno běžíte do práce, odpoledne nakupujete a večer jedete vlakem.
Ať už je vaše denní rutina jakákoli, taška Peterson® vás bude následovat – pohodlně, ležérně a stylově.
Držák na kufr
Díky upevňovacímu popruhu ji můžete bezpečně připevnit k kufru, což z ní dělá perfektní cestovní tašku pro ženy. Prostorná, lehká a stylová, bude vaším společníkem od pondělí do neděle.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | cestovní tašky |
| Barva: | Tmavě modrá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Obdélník |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Stříbrná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 35 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Výška rukojeti: | 18 cm |
| Maximální délka pásku: | 132 cm |
Made in EU
736 Kč
–39 %
shopper taška z polyesteru s uchy a odnímatelným popruhem -
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
443 Kč
Made in EU
1 445 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška z polyamidového vlákna a ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
871 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
Módní dámská shopper taška s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
790 Kč
–39 %
City shopper bag s květinovým vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
476 Kč
Made in EU
4 246 Kč
–39 %
Semišová italská kabelka pravá kůže shopper
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 589 Kč
Made in EU
1 536 Kč
–39 %
Dámská taška z ekokůže s hadím vzorem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
926 Kč
Made in EU
od 3 737 Kč –39 %
Dámská kabelka, hobo bag , přírodní kůže
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 2 279 Kč
Made in EU
1 517 Kč
–39 %
Módní dámská shopper kabelka s nastavitelným popruhem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
914 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Každodenní shopper taška s kapsami a potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
nákupní taška s popruhem přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
646 Kč
–39 %
Dámská plážová taška z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
389 Kč
Made in EU
1 211 Kč
–39 %
Elegantní dámská shopper bag z ekologické kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
730 Kč
Made in EU
844 Kč
–39 %
Dámská letní/plážová nákupní taška
Doručení 2-4 dny
(8 ks)
508 Kč
Made in EU
1 342 Kč
–39 %
Klasická dámská shopper kabelka z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
808 Kč
Made in EU
1 082 Kč
–39 %
městská taška přes rameno z nylonu se zapínáním na zip
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
652 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
