dámská kabelka z polyesteru a ekokůže, jednokomorová
Kód: ROV-30705-UNIW ROV-30704-UNIW ROV-30707-UNIW ROV-30706-UNIW Zvolte variantuSouvisející produkty
Made in EU
Metalické maxi šaty s rozparkem M886
Doručení 3-4 dny
(2 ks)
1 982 Kč
Made in EU
3 947 Kč
–40 %
Dlouhé společenské šaty s perličkami a krajkou
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 350 Kč
Made in EU
4 952 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty na ramínka s krajkovým topem 74002-1
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 948 Kč
Made in EU
4 696 Kč
–41 %
Šifonové maxi šaty s rozparkem MOE M781
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 763 Kč
Made in EU
4 121 Kč
–44 %
Jednoduché maxi šaty s dlouhým rukávem M1052 FIGL
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 303 Kč
Made in EU
3 274 Kč
–39 %
Dlouhé saténové šaty s výstřihem a mašlí 508-1 CINDY
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 984 Kč
Made in EU
2 963 Kč
–40 %
Dlouhé společenské a večerní Lesklé šaty bez ramínek šaty bez rukávů
Doručení 2-3 dny
(4 ks)
1 764 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé plesové šaty s výstřihem a rozparkem na noze
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Made in EU
4 671 Kč
–40 %
Dlouhé šaty na ramínka s rozparkem na nohavici
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
2 780 Kč
1 876 Kč
–39 %
Dlouhé večerní šaty s ramínky a rozparkem na nohavici 646-1
Doručení 2-3 dny
(7 ks)
1 137 Kč
2 851 Kč
–39 %
Třpytivé maxi šaty na jedno rameno s rozparkem 658-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 728 Kč
Made in EU
1 749 Kč
–44 %
Maxi šaty s odhalenými zády a rameny K252
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
977 Kč
Made in EU
2 462 Kč
–44 %
Midi šaty, nabíraný vršek se španělským výstřihem M1169
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 376 Kč
2 039 Kč
–39 %
Dlouhé šaty s výstřihem a průhlednými rukávy 655-1
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 236 Kč
Made in EU
od 2 315 Kč –39 %
Dlouhé španělské šaty na jedno rameno 317-2
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
od 1 403 Kč
Made in EU
3 767 Kč
–40 %
Dlouhé třpytivé šaty flitrované s krátkými rukávy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 242 Kč
Detailní popis produktu
Černá dámská kabelka z polyesteru a ekokůže, jednokomorová - Peterson
- Velký a pohodlný hlavní prostor – snadno se do něj vejde peněženka, telefon, kosmetická taštička nebo lahev s vodou.
- Praktické kapsy – vnitřní přihrádka na drobnosti, funkční kapsa na zip na zadní straně.
- Elegantní kombinace materiálů – vysoce kvalitní polyester s akcenty z eko kůže.
- Lehká a odolná konstrukce – ideální pro každodenní použití.
- Nastavitelný popruh – pohodlné nošení na rameni nebo v ruce.
Funkční interiér – snadná každodenní organizace
Tato taška je navržena tak, aby vám pomohla udržet si pořádek po celý den.
- Hlavní přihrádka má kapsu na zip , kam si můžete bezpečně uložit dokumenty, klíče nebo cennosti.
- Další otevřená přihrádka je ideální pro váš telefon a příslušenství, které chcete mít po ruce.
- Na zadní straně tašky je kapsa na zip , ideální pro věci, ke kterým potřebujete mít rychlý přístup.
Díky promyšlenému uspořádání má každá věc své místo a neztrácíte čas hledáním.
Pohodlné nošení – přizpůsobte si svůj styl
Tento model nabízí naprostou svobodu volby, jak ho chcete nosit – v závislosti na situaci a vašem pohodlí.
- Na rameni – široký, nastavitelný popruh zajišťuje stabilitu a pohodlí i při delším nošení.
- V ruce – tužší a elegantní rukojeť umožňuje nosit tašku klasičtějším způsobem.
- Crossbody – popruh umožňuje nošení crossbody, což je ideální pro aktivní den, nakupování nebo cestování.
- Díky lehké konstrukci zůstává i při plném nasazení pohodlný a nezatěžuje paži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shopper Kabelky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| Značka: | Peterson |
| Materiál: | polyester |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | brašny / crossbody |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Střední |
| Formát A4: | Ne |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Trapézový |
| Způsob nošení: | Do ruky |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Jiná |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 3 |
| Pásek: | Nastavitelný |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Výška: | 26 cm |
| Šířka: | 37 cm |
| Hloubka: | 10,5 cm |
| Maximální délka pásku: | 80 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1603.33 |
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Dámská městská taška, do které se vejde A4
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
592 Kč
–39 %
Prošívaná dámská nákupní taška shopper
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
357 Kč
Made in EU
4 246 Kč
–39 %
Semišová italská kabelka pravá kůže shopper
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 589 Kč
Made in EU
4 415 Kč
–39 %
Shopper bag A4 kožená kabelka do práce
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
2 692 Kč
Made in EU
772 Kč
–39 %
dámská taška shopper z polyesteru s vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
465 Kč
Made in EU
1 125 Kč
–39 %
nákupní taška s popruhem přes rameno
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
678 Kč
Made in EU
1 080 Kč
–39 %
Velká, skládací dámská plážová a nákupní taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
651 Kč
Made in EU
1 093 Kč
–39 %
Velká dámská nákupní taška se zapínáním na zip a vnější kapsou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
659 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Dámská plážová nákupní taška s potiskem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
1 086 Kč
–39 %
Velká shopper taška přes rameno elegantní
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
654 Kč
Made in EU
3 567 Kč
–39 %
semišová kožená kabelka typu shopper
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
2 175 Kč
Made in EU
406 Kč
–39 %
Bavlněná nákupní taška EKO-02
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
245 Kč
Made in EU
1 467 Kč
–39 %
Dámská shopper taška z ekokůže s přídavnou kabelkou
Doručení 2-4 dny
(2 ks)
884 Kč
Made in EU
682 Kč
–39 %
Velká dámská shopper taška s motivem ovoce
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
411 Kč
Made in EU
988 Kč
–39 %
Cestovní taška z odolného polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
595 Kč
Made in EU
1 694 Kč
–39 %
dámská nákupní taška z ekokůže s praktickým pouzdrem v ceně
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 021 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
