Prostorné, kožené pouzdro na karty a doklady - 4U Cavaldi
Kód: ROV-27465-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Pánské džínové kalhoty STRAIGHT LEG V1 - ESPIR
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
627 Kč
Made in EU
Pánské cargo kalhoty STRAIGHT LEG s kapsami na zip
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
841 Kč
Made in EU
1 621 Kč
–44 %
Pánské nákladní kalhoty džínové UX3262
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
896 Kč
Made in EU
Men's JOGGER denim pants with rubbing V1 OM-PADJ-0150
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
646 Kč
Made in EU
Pánské džínové kalhoty TAPER FIT s prošíváním a vyhrnutými nohavicemi
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
722 Kč
Made in EU
Pánské jogger kalhoty s cargo kapsami a potiskem
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
975 Kč
Made in EU
Pánské mramorované džínové kalhoty s raw nohavicemi SLIM FIT - V1 OM-PADP-0146
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
637 Kč
Detailní popis produktu
Prostorné, kožené pouzdro na karty a doklady - 4U Cavaldi
- Kvalita a preciznost zpracování | Pouzdro je vyrobeno z přírodní kůže s hráškovou texturou. Tento materiál je zárukou dlouhého používání;
- Funkční a velmi prostorný | Pojme velmi uspokojivé množství karet a dokladů. Prostor zde najdou karty standardní velikosti a větší dokumenty, jako jsou registrační listy ;
- Klasika, která je vždy aktuální | Díky nadčasovému designu se při používání tohoto pouzdra budete cítit jednoduše dobře.
Interiér
Pouzdro bez přezky, po jeho otevření máme přístup k:
- 5 přihrádek na karty nebo doklady standardní velikosti;
- 3 kapsy na větší dokumenty. Vejde se vám do nich mimo jiné osvědčení o registraci do krytu pro MHD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Ledvinky, Pouzdra, Klíčenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051252433 |
| Značka: | 4U CAVALDI |
| Pohlaví: | Muži |
| Materiál: | Přírodní kůže |
| Barva: | Černá |
| Typ: | Pouzdro na karty |
| Tvar: | Vertikální |
| Rozměr: | Střední |
| Styl: | Městské / neformální |
| Zapínání: | bez zapínání |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Počet slotů pro karty: | 1-5 |
| Kapsa na mince: | neobsahuje kapsy |
| Krabička: | Ne |
| Doklad o registraci: | sedí |
| Výška: | 13 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Tloušťka: | 1 cm |
od 909 Kč až –50 %
Pohodlné pouzdro na karty pánské
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 454 Kč
od 1 936 Kč až –47 %
Pánská kožená ledvinka NW126
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 019 Kč
Made in EU
1 047 Kč
–39 %
Prostorná pánská ledvinka se zipem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
631 Kč
od 141 Kč až –52 %
Sada 10ks obalů na karty – RFID ochrana proti krádeži
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 67 Kč
Made in EU
1 949 Kč
–39 %
Velká taška na kolo - PETERSON PTN ML14-COD
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 175 Kč
657 Kč
–52 %
Kožené pánské pouzdro do pasu na telefon
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
313 Kč
Made in EU
1 752 Kč
–39 %
Saszetka skórzana PTN 2507-OLH Brown
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 056 Kč
1 884 Kč
–42 %
Luxusní kožená taška pro pány do pasu
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 077 Kč
Made in EU
421 Kč
–39 %
Sportovní ledvinka z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
254 Kč
Made in EU
1 066 Kč
–39 %
Elegantní pánská ledvinka z ekokůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
642 Kč
Made in EU
791 Kč
–39 %
Sportovní, prostorná polyesterová taška
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
477 Kč
Made in EU
628 Kč
–39 %
pouzdro na karty a pas bez vnější spony z přírodní kůže
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
378 Kč
Made in EU
789 Kč
–39 %
polyesterová sportovní ledvinka
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
475 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
