Prostorný batoh-taška ze syntetického materiálu
Kód: ROV-30415-UNIWSouvisející produkty
Made in EU
Pánský hladký svetr na zip - V1 OM-SWZS-0146
Doručení 2-3 dny
(2 ks)
762 Kč
Made in EU
Ležérní pánský svetr s vodorovnými pruhy
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
627 Kč
Made in EU
Pánský žebrovaný svetr s knoflíky u krku - V2 OM-SWSW-0182
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
656 Kč
Made in EU
Pánský kostkovaný svetr s kulatým výstřihem V1 OM-SWSW-0151
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
675 Kč
Made in EU
3 413 Kč
–44 %
Pánský svetr 6004_ROVIGO Baldinini Trend
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
1 896 Kč
Made in EU
Pánský svetr s cikcak vzorem V1 OM-SWSW-0147
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
753 Kč
Made in EU
1 297 Kč
–44 %
Pánský svetr přes hlavu žlutý WX1590
Doručení 3-5 dny
(2 ks)
717 Kč
Made in EU
3 223 Kč
–44 %
Pánský svetr GC7937_TORINO Baldinini Trend
Doručení 3-5 dny
(1 ks)
1 791 Kč
Made in EU
od 3 952 Kč –44 %
Pánský svetr AU7803CE_POLICORO Baldinini Trend
Doručení 3-5 dny
(3 ks)
od 2 196 Kč
Made in EU
od 1 459 Kč –44 %
Pánský svetr s pruhy WX2240
Doručení 3-5 dny
(>8 ks)
od 806 Kč
Detailní popis produktu
Prostorný batoh-taška ze syntetického materiálu v černé barvě - Rovicky
- Prostorný | Batoh s vysokou kapacitou až 12,8 l, takže si do něj snadno uložíte nejdůležitější věci.
- Flexibilní | Batoh je vysoce flexibilní, takže se snadno skládá a ve složeném stavu zabírá málo místa.
- Odolné | Vyrobeno z pečlivě vybraných materiálů odolných proti poškození, které zaručují dlouhou životnost.
- Pohodlné | Nastavitelné popruhy zajišťují perfektní padnutí a vysoký komfort nošení.
- Prodyšný | Dva další otvory ve spodní části batohu usnadňují proudění vzduchu a umožňují zavěšení na ramínko.
Praktický minimalismus
Batoh pro ty, kteří oceňují minimalistický styl a maximální funkčnost.
- Pružný materiál umožňuje umístit všechny potřebné věci a po vybalení jej pohodlně složit.
- Další kapsa na zadní straně vám umožní uložit si nejdůležitější věci.
- Otvory ve spodní části batohu zajišťují správnou cirkulaci vzduchu, což neutralizuje nepříjemné pachy a zajišťuje svěžest uvnitř.
- Praktické ramínko umožňuje zavěsit batoh na ramínko.
To vše zabaleno v jednoduchém a univerzálním designu.
Odolné materiály
Vyrobeno z pečlivě vybraných a odolných materiálů, vydrží vám dlouho. Silný kovový zip zajišťuje větší odolnost a zabraňuje vypadávání vašich věcí.
Do posilovny, na pláž, na nákupy...
Všestranný batoh, který je ideální na nakupování, do posilovny, na pláž, na jednodenní nebo vícedenní dovolenou, nebo jen na nezbytnosti do práce. Tento batoh bude vaším společníkem a dobře vám poslouží v každé situaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské Batohy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903051229350 |
| Značka: | Rovicky |
| Materiál: | syntetický |
| Pohlaví: | Žena |
| Model/typ: | batohy |
| Barva: | Černá |
| Rozměr: | Velký |
| Formát A4: | Ano |
| Styl: | Městské / neformální |
| Vzor: | Bez vzoru |
| Tvar: | Jiný |
| Způsob nošení: | Na záda |
| Zapínání: | Zip |
| Barva kování: | Černá |
| Počet komor: | 1 |
| Počet kapes: | 1 |
| Speciální funkce: | vnější kapsa |
| Podšívka: | S podšívkou |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 32 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Výška rukojeti: | 7 cm |
| Maximální délka postroje: | 96 cm |
| Waga gabarytowa w gramach: | 2133.33 |
Made in EU
1 597 Kč
–39 %
Batoh na notebook vyrobený z polyesteru
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
962 Kč
Made in EU
1 223 Kč
–39 %
Cestovní voděodolný polyesterový batoh
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
737 Kč
Made in EU
1 004 Kč
–39 %
Sportovní, prostorný batoh PTN GL-PS1
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
605 Kč
Made in EU
1 008 Kč
–39 %
Taška přes rameno s USB portem
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
607 Kč
Made in EU
1 478 Kč
–39 %
Sportovní černý vojenský batoh s nastavitelnými popruhy
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
891 Kč
Made in EU
1 831 Kč
–39 %
cestovní batoh s prostorem pro notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 103 Kč
Made in EU
5 010 Kč
–39 %
cestovní batoh s vakuovou komorou
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
3 018 Kč
Made in EU
1 419 Kč
–39 %
Prostorný polyesterový turistický batoh
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
855 Kč
Made in EU
1 150 Kč
–39 %
polyesterový cestovní batoh se dvěma přihrádkami
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
693 Kč
Made in EU
1 282 Kč
–39 %
Funkční business batoh na notebook
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
773 Kč
Made in EU
1 977 Kč
–39 %
Velký batoh s prostorem pro notebook a USB portem
Doručení 2-4 dny
(1 ks)
1 191 Kč
Made in EU
2 604 Kč
–39 %
Cestovní batoh na notebook s uchycením na kufr
Doručení 2-4 dny
(>8 ks)
1 569 Kč
Made in EU
Vojenský taktický batoh Solier SV21 Harden
Doručení 2-3 dny
(>8 ks)
1 260 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Cedar sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dzwonkowa 49, 02-290 Warszawa Poland |
