Semišové sněhule dámské na platformě s kožíškem Big Star SS274371
Kód: BO-40220-19Související produkty
od 1 847 Kč –42 %
Krátký dámský pletený svetr s kapucí a kožešinovým lemem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 056 Kč
od 1 256 Kč –47 %
Dámský pružný svetr s dekorativními uzly a jemnými průřezy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 661 Kč
Vrácení zdarma
3 179 Kč
–44 %
krátká kožešinová bunda s objemnými rukávy - Šedá EU S
Skladem v Praze
(1 ks)
1 779 Kč
od 2 239 Kč –42 %
Crop kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 280 Kč
od 1 145 Kč až –50 %
Dámský kožíšek na zip s pruhy
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 573 Kč
od 2 683 Kč –35 %
Dámský krátký pletený svetr s kožešinovým lemem z lišky
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 731 Kč
od 1 128 Kč až –50 %
Pruhovaný kožich na zip
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 564 Kč
od 5 185 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 345 Kč
od 2 901 Kč až –42 %
Dámský pletený cardigan s umělou kožešinou a odnímatelným límcem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 1 743 Kč
od 4 374 Kč –35 %
Dámská pletená souprava se svetrem a límcem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 2 822 Kč
3 653 Kč
–35 %
Dámské pletené šaty s kapucí a kožešinovým zdobením
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
2 357 Kč
od 5 403 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kapucí a lemem z liščí kožešiny
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 3 486 Kč
od 6 629 Kč –35 %
Dámský pletený svetr s kožešinovým límcem z lišky a mývala
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 277 Kč
od 6 424 Kč –35 %
Dámský oboustranný kabát z mývalí kožešiny s páske
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 4 145 Kč
3 001 Kč
–42 %
Dámský pletený cardigan s umělou kožešinou kolem límce
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 715 Kč
2 965 Kč
–42 %
Krátká chlupatá bunda kožich s dlouhým rukávem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
1 694 Kč
Detailní popis produktu
Dámské sněhule od Big Star jsou nezbytností pro zimní dny! Vyrobené z eko semiše a vybavené voděodolnou membránou, vám zajistí teplo a suchost i v těch nejmrazivějších dnech. Usazené na platformě, dodávají pohodlí a lehkost, a měkké kožíšek uvnitř a na vrchu svršku zaručuje komfort. Navíc, šněrování vpředu jim dodává módní charakter. Ideální na zimní procházky, spojují funkčnost s módním stylem! Při výběru velikosti prosím doporučujeme řídit se tabulkou velikostí. Při výběru velikosti se řiďte tabulkou velikostí.
36-22,5/37-23/38-23,5/39-24/40-25/41-25,5cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské Zimní Boty Sněhule a Holínky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva podrážky: | béžový |
| Zapínání: | Šněrování |
| Vnější materiál: | Přírodní semišová kůže |
| Materiál stélky: | Hřejivý kožíšek |
| Zazeplení: | Hřejivý kožíšek |
| Platforma/Podrážka: | 3 cm |
| Vrchní výška: | 11 cm |
| Horní šířka: | 9 cm |
| Délka zboží v centimetrech: | 32 |
| Výška zboží v centimetrech: | 13 |
| Šířka výrobku v centimetrech: | 30 |
| Celková hmotnost v gramech: | 2080 |
| Typ izolace: | Ano |
| Dominantní vzor: | bez vzoru |
| materiál podrážky: | Guma |
| Výška: | wysokie |
| Pravá kůže - cedulka: | Ano |
| Další funkce: | srst |
| Sezóna: | Podzim/Zima |
| Země původu: | Čína |
| Kategorie obuvi: | Śniegowce |
Made in EU
3 021 Kč
–36 %
Dámské Zimní Boty Na Platformě S Kožíškem Big Star SS274369
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 924 Kč
Made in EU
2 654 Kč
–36 %
Nízké Sněhule Na Silné Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 690 Kč
od 1 034 Kč až –50 %
Zimní boty se zateplením a měkkou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 517 Kč
Made in EU
859 Kč
–36 %
Dámské sněhule s teplou podšívkou Serenne
Doručení 2-3 dny
(5 ks)
547 Kč
od 1 018 Kč až –50 %
Kotníkové sněhule s kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 509 Kč
Made in EU
2 167 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě D.Franklin DFSH370010
Doručení 2-3 dny
(6 ks)
1 380 Kč
Made in EU
4 317 Kč
–36 %
Kožené Semišové Sněhule Boty Na Platformě A Klínu Maciejka 06769-29
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
2 749 Kč
od 1 359 Kč –47 %
Dámské zimní pantofle s kožíškem a plochou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 715 Kč
od 1 281 Kč až –49 %
Dámské zimní tenisky s hrubou podrážkou a kožíškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 675 Kč
Made in EU
988 Kč
–36 %
Dámské Sněhule Na Platformě Zateplené Kožíškem Vesirae
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
630 Kč
od 1 303 Kč až –50 %
Dámské zimní boty s pěnovou podrážkou
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 675 Kč
od 1 245 Kč až –50 %
zimní boty s kožešinou a motýlkem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 623 Kč
od 1 266 Kč až –50 %
Zimní dámské boty s kožíškem a nepromokavým svrškem
Doručení 10-15 dní
(>8 ks)
od 641 Kč
Made in EU
1 101 Kč
–36 %
Sněhule na platformě se zipem z eko kůže Resisia
Doručení 2-3 dny
(3 ks)
701 Kč
Made in EU
816 Kč
–36 %
Dámské sněhule na platformě Celyra
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
520 Kč
Made in EU
2 282 Kč
–36 %
Nízké Sněhové Boty Na Tlusté Podešvi D.Franklin DFSH371011
Doručení 2-3 dny
(1 ks)
1 453 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Dodavatel Butosklep Mateusz Moś |
|---|---|
| Adresa : | ul. Warszawska 7, 98-400 Wieruszów Poland |
